Izrael vs Palestina: Dvojí metr povede k rozvratu společnosti

Izrael vs Palestina: Dvojí metr povede k rozvratu společnosti

Svobodní reagují na situaci v západní Evropě, kde se konají masové demonstrace na podporu Palestiny a proti Izraeli. Tyto demonstrace odkrývají problémy, které způsobila nezvládnutá islámská migrace do Evropy v posledních dekádách, upozorňují Svobodní. Dále varují před možnou radikalizací muslimských komunit a před dvojím metrem, který se uplatňuje vůči domácímu a cizímu obyvatelstvu.

Libor Vondráček, předseda Svobodných, kritizuje, že v západních zemích jsou lidé trestáni za vyjádření svého názoru na genderovou ideologii, zatímco jiní beztrestně volají po vyhlazení všech, kteří jsou proti islámu. „Problémem západních zemí je to, že lidé přicházejí o práci, když řeknou, že lidé mají jen dvě pohlaví a menstruuje žena. Zatímco jiní často beztrestně veřejně vykřikují, že je potřeba vyhladit všechny, kteří jsou proti islámu, že je Evropa rakovina a že má o hlavu přijít každý, kdo uráží islám,“ uvedl Vondráček.

Vondráček také poukazuje na to, že je třeba bránit suverenitu Izraele a jeho právo na sebeobranu proti teroristickým útokům z Pásma Gazy. „Izrael je jedinou demokratickou zemí na Blízkém východě, která respektuje lidská práva a svobody. Izrael je také naším spojencem a partnerem v mnoha oblastech. Nemůžeme připustit, aby byl Izrael ohrožován a napadán teroristickými organizacemi, které chtějí jeho zničení,“ řekl Vondráček.

Svobodní se zasazují za svobodu a demokracii v České republice i v Evropě. Svobodní jsou proti nekontrolované migraci, která podle nich ohrožuje naši bezpečnost, kulturu a identitu. Svobodní jsou také proti zbytečné regulaci a byrokracii, která brzdí podnikání a hospodářský růst.

(Odsouzení útoku palestinských teroristů proti státu Izrael naleznete zde)

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31