Vondráček: Evropa zásadně nezvládá masovou migraci

Vondráček: Evropa zásadně nezvládá masovou migraci

Dvojí metr povede k rozvratu společnosti, míní Vondráček

Předseda Svobodných Libor Vondráček popsal, jaké problémy se valí na Evropu díky nezvládnuté islámské migraci. Také varoval před možnou radikalizací a poukázal na trendy a ideologie, které rozdělují naší společnost.

Celá západní Evropa čelí vážnému problému. V poslední době zažíváme čím dál tím masovější demonstrace na podporu Palestiny. A právě tyto demonstrace odhalují a poukazují na problémy, které způsobila nezvládnutá islámská migrace do Evropy v posledních dekádách.

A velkým varováním může být i nedávný komentář náčelníka Generálního štábu Armády České republiky generálporučíka Karla Řehky, podle kterého si zaděláváme přehlížením podpory radikálů z Pásma Gazy na vážný problém.

A před problémem varuje i předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že nejen v České republice, ale v celé Evropské unii, je čím dál tím patrnější dvojí metr, který může vést k rozvratu společnosti.

„Problémem západních zemí je to, že lidé přicházejí o práci, když řeknou, že lidé mají jen dvě pohlaví a menstruuje žena. Zatímco jiní často beztrestně veřejně vykřikují, že je potřeba vyhladit všechny, kteří jsou proti islámu, že je Evropa rakovina a že má o hlavu přijít každý, kdo uráží islám,“ napsal Libor Vondráček s tím, že je mu smutno, že se takové projevy tolerují již od začátku 21. století.

(převzato z facebookového profilu Libor Vondráčka)

„A dnešní pochody radikálních islámistů v západních městech tak nejsou žádnou novinkou,“ pokračoval předseda Svobodných.

„Rozhodně neříkám, že máme omezovat svobodu slova, ani svobodu zaměstnavatele vybírat si zaměstnance, ale není možné tolerovat násilné projevy cizinců a na našince mít úplně jiný metr. Pokud lidé dlouhodobě vnímají, že existuje dvojí metr a právní stát nefunguje, je to počátek rozvratu společnosti jako celku,“ doplnil Vondráček.

Zdroj: regionalninovinky.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31