Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní: Jsme tu pro ty, kteří chtějí pracovat a tvořit

Svobodní: Jsme tu pro ty, kteří chtějí pracovat a tvořit

Před svým víkendovým sněmem se Svobodní představují jako pravicová strana hájící hájí zájmy aktivních lidí, kteří své ruce používají a používali k práci. Svobodní odmítají být catch-all party, která by nakupovala hlasy rouškovným, pastelkovným nebo uplacením jakékoliv části populace na dluh. Také upřednostňují malý stát a nízké daně před mocným státem, který vyluxovává peníze z rodinných rozpočtů.

Libor Vondráček, předseda Svobodných, vydal toto prohlášení před Republikovým sněmem strany, který se koná v sobotu 11. listopadu. Na sněmu se budou prezentovat kandidáti do sněmovních voleb a budou diskutovat o současné politické situaci v České republice a Evropské unii. Mezi hosty sněmu budou například Petr Macinka, Ondřej Dostál, Jiří Hynek, Filip Turek, Natálie Vachatová či Gabriela Sedláčková.

Svobodní se zasazují za svobodu a demokracii v České republice i v Evropě. Svobodní jsou proti nekontrolované migraci, která podle nich ohrožuje naši bezpečnost, kulturu a identitu. Svobodní jsou také proti zbytečné regulaci a byrokracii, která brzdí podnikání a hospodářský růst.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31