Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

3 týdny do voleb! Váš hlas nepropadne! Magických 5% je blízko! – 37/2021

3 týdny do voleb! Váš hlas nepropadne! Magických 5% je blízko! – 37/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 37. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Vážení přátelé svobody!

 

Máme pouhé tři týdny do voleb! Začíná vrcholit kampaň a my jsme stále více vidět. V ulicích, na billboardech i na internetu! Je to zejména zásluha řady našich pracovitých členů v regionech, kterým za to patří velké díky.

 

Spolu s tím nám začínají růst preference. Stále více lidí se o existenci naší formace dozvídá a zvažuje nás volit. Protože stejně jako my chtějí nízké daně, snížení byrokracie, ochranu české státní suverenity, více svobody a odmítají další lockdown. 

 

Trendy z nejnovějších průzkumů ukazují, že váš hlas pro nás nepropadne. Aktuálně například agentura Phoenix Research potvrzuje vzrůstající trend preferencí. V jejich posledním průzkumu naše šance odhadují na 4,6%. 

 

Trikolora Svobodní Soukromníci jdou do voleb s číslem 8. V programu například zmiňujeme, že chceme prosadit ústavní nadřazenost českého práva nad sekundárním právem Evropské unie. Dále jsme také proti euru. „Prosadíme ústavní zakotvení práva platit českou korunou a práva platit v hotovosti,“ stojí mimo jiné v našem programu. Dále chceme také provést antibyrokratickou revoluci a zrušit některé dotace. „Nynější dotace jsou zdrojem zla, provedeme důslednou revizi dotací, zastavíme nespravedlivé a diskriminační dotace do soukromého sektoru, které nahrávají pouze vyvoleným.“

 

image

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

Obsah obrázku text, monitor, obrazovka, obchod  Popis byl vytvořen automaticky

1) Předseda Libor Vondráček na FTV Prima – jak volí vaše peněženka?

Náš předseda Libor Vondráček byl hostem pořadu na FTV Prima, který se týkal oblasti bydlení – růst cen bytů, zdanění bydlení, vlastní či nájemní bydlení? Na tyto a další otázky najdete odpovědi Libora Vondráčka tím, že kliknete na tento odkaz či na obrázek uvedený vedle.