Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

TZ: Svobodní vyrazili na Čapí hnízdo předat premiérovi Babišovi dotační dort k narozeninám!

TZ: Svobodní vyrazili na Čapí hnízdo předat premiérovi Babišovi dotační dort k narozeninám!

Tisková zpráva, Praha, 2. 9. 2020

Dne 2. 9. 2020 slaví pan premiér Andrej Babiš 66. narozeniny. Při této příležitosti mu Svobodní jeli darovat narozeninový dort na Čapí hnízdo. Svobodní tímto krokem symbolicky odstartovali předvolební kampaň.

Společně s dortem Svobodní předali též dopis, věnovaný panu premiérovi, s níže uvedeným textem:

„Vážený pane premiére,

víme, že jste do politiky nechtěl, a když Vám dnes přejeme vše nejlepší, tak máme na mysli i Váš konec v politice. Dál už se nemusíte přemáhat, nemusíte řešiť kampáň antibabiš!

Už jste toho vykonal mnoho! Solární baroni, mafiáni, symboly korupce nebo biopalivoví baroni. Ti všichni tu však stále jsou. Boj proti nim nekončí, ale v den 66. narozenin Vám jdeme oznámit, že proti nim máme lék a Vy už bojovat nemusíte! Českou republiku vyléčíme bez Vás.

Známe diagnózu a máme recept. Lékem jsou Svobodní a tou nemocí, kterou hodlají léčit je dotační rakovina. A jestli chcete, vezmeme to Vás. My budeme makat a Vy budete odpočívat, třeba na Čapím hnízdě.

Tak co? To zní fér, ne? Berete to?“

PhDr. Marek Hejduk, LL. M. MBA
tiskový mluvčí Svobodných

Případné dotazy prosím směřujte na: mluvci@svobodni.cz, hejduk.svobodni@seznam.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31