Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

TZ: Svobodní se zúčastnili demonstrace proti rouškám!

TZ: Svobodní se zúčastnili demonstrace proti rouškám!

Tisková zpráva, Praha, 31. 8. 2020

V neděli se na Palackého náměstí v Praze konala demonstrace “Řekněme rouškám jasné NE”, pořádaná sdružením Hnutí občanské nespokojenosti. Demonstrace, které se zúčastnilo více než 500 lidí, měla za cíl dát najevo nesouhlas lidí s vládní politikou řešení koronavirové epidemie. Ačkoliv ústředním tématem demonstrace byly roušky, v širším slova smyslu šlo o demonstraci za svobodu. Roušky jsou v tomto ohledu jen nejviditelnějším symbolem, jak vláda v této době jedná s občany.

Demonstrace se zúčastnil také místopředseda Svobodných a současně kandidát na hejtmana Středočeského kraje Mgr. Luboš Zálom, který upozornil, že nepřítelem vlády dnes očividně není koronavirus, nýbrž samostatně myslící, svobodní občané. “Tou nejdůležitější občanskou vlastností není poslušnost, ale nedůvěra a obezřetnost vůči státu a vládě.”

Demonstrace sdružení Hnutí občanské nespokojenosti se budou konat i v dalších městech, např. v Plzni a v Brně. Svobodní tyto akce podporují.V příloze též zasíláme fotky z demonstrace, které jsme se účastnili.

PhDr. Marek Hejduk, LL. M. MBA
tiskový mluvčí Svobodných

Případné dotazy prosím směřujte na: mluvci@svobodni.cz, hejduk.svobodni@seznam.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31