Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

STEM: Svobodní za 9 měsíců zdvojnásobili svoje preference

STEM: Svobodní za 9 měsíců zdvojnásobili svoje preference

Stačilo pár vystoupení na Prima CNN, přibrání Karla Diviše do party a 30 000 podpisů pod peticí získaných vytrvalou dennodenní prací v terénu a Svobodným vzrostly preference v pravidelném měření STEM na 2,8%! V květnu jsme měli ještě 2,2% a v prosinci 2022 jen 1,4%. 📈

Tento růst ve třech po sobě jdoucích měřeních je výsledek nejen naší práce, ale i reakce pravicových voličů na tuto vládu, která vše pravicové ze svého volebního programu i programového prohlášení zašlapala do země.

Personální posílení přitom pokračuje dál, roste naše základna i počet zajímavých osobností v našich řadách. Lidé, kteří nechtějí volit Antibabiše ani Babiše, mají tak stále více důvodů uvažovat o Svobodných, což dokazuje také zvýšení volebního potenciálu na 9%.

Po první historické šanci, kterou přihrála Svobodným vláda Petra Nečase, nám současná, ještě méně pravicová vláda, opět umetá cestičku. Budu rád, když po cestě k návratu pravice do české politiky půjdete s námi i vy!

Kdo se nebojí vyhrnout si rukávy, může se přidat!

Libor Vondráček, předseda

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31