Šrámek: Opravdu se máme od „Západu co učit“? Tohle my už známe, politické procesy

Šrámek: Opravdu se máme od „Západu co učit“? Tohle my už známe, politické procesy

Kdo je Tommy Robinson? Občanský aktivista a novinář, který zejména obrazově informuje o chování imigrantů v UK. Jeho reportáže jsou velmi často z míst, která se dnes nazývají no-go zóny.

Ale za co byl poprvé odsouzen? Jeho první odsouzení s podmínkou padlo za to, že veřejnost informoval přímo ze soudu s mladým Afgháncem, který byl souzen za mnohonásobné znásilňování v UK. Zdá se vám to neuvěřitelné? Je to tak. Odsouzení za pravdivé informování o situaci v UK, kde násilnické bandy imigrantů znásilňují, rabují a zabíjejí, často ve jménu toho, „jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit“.

Ale pan Robinson je statečný nezalekl se a dál informoval o věcech, která mainstreamová média občanům nesdělují.

A proto přišel další rozsudek za „narušování pořádku před soudem“. Co bylo toto narušování pořádku? Natáčení živého streamu ze soudu s pákistánskými ganstery, kteří znásilňovali a prodávali nezletilá děvčata. Během několika hodin byl odsouzen a přijel si pro něj policejní anton a celá jednotka policistů (záznam zatčení).

A proto se znovu ptám, máme se od „Západu“ ještě co učit? Vždyť to není tak dávno, kdy byli u nás zavíraní občané, kteří se stavěli proti nacistické a komunistické zvůli.

A já za sebe říkám, NE, nesouhlasím s tím, aby byl kdokoli zavírán za pravdivé informování o aktuálních věcech. Svoboda projevu je ZÁKLADNÍ PRÁVO každého člověka.

Doufejme, že ve vězení nedopadne jako Kevin Crehan, který „znesvětil“ místní mešitu sendviči se slaninou. Měl za sebou polovinu ročního trestu a ve vězení, kde je spousta odsouzených zločinců muslimského vyznání, byl „nalezen mrtev“ – jak eufemistické pojmenování vraždy. O jeho smrti informovala britská média, smrt potvrdil i mluvčí vězeňské služby. Její příčina je však neznámá, uvedl The Sun.

Naštěstí už v tom Tommy Robinson není sám. Již se zvedla vlna nevole. Občané UK se shromáždili před sídlem vlády, aby vyjádřili svůj nesouhlas s tímto politickým procesem.

Pokud nesouhlasíte se zvůlí britského systému, který posílá do vězení občany za svůj projevený názor, lze podepsat petici.

Ivan Šrámek,
člen Republikového výboru Svobodných

Články vyjadřují osobní názor autora a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31