Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Komunální zprávy, tentokrát z Prahy 3. Na tiskové konfe…

Komunální zprávy, tentokrát z Prahy 3. Na tiskové konfe…

Komunální zprávy, tentokrát z Prahy 3.
Na tiskové konferenci byla dnes oficiálně představena Koalice pro Prahu 3, kterou tvoří ODS, KDU-ČSL a Svobodní.
Za přítomosti novinářů bylo odhaleno logo, podpořit koalici přišel maskot kampaně a hlavně byly uvedeny základní programové cíle, tedy privatizace obecního majetku, stabilizace rozpočtu a posílení bezpečnosti občanů.

Na třetím místě společné kandidátky figuruje Mojmír Mikuláš, současný zastupitel za Svobodné. Podle Mikuláše je zásadním úkolem radnice stabilizovat rozpočet městské části, úspory podle jeho slov hrozí ještě v tomto volebním období. „Pro příští roky už se nesmí stát, že stanovená rozpočtová pravidla se nebudou dodržovat. O to se postaráme,“ sdělil Mikuláš.
Link: https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/praha-3-potrebuje-krizovy-managment-tvrdi-koalice-nahradi-starostku-bellu-20180528.html

Praha 3 potřebuje krizový managment, tvrdí koalice. Nahradí starostku Bellu?

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Nejnovější video

0:13 Chartu 77 tvořili lidé, kteří byli v pozici kritizující socialistický systém za nedodržování lidských a občanských práv. Chartisté nenavrhovali změnit systém, šlo jim o korekci. Nešlo tedy o politickou opozici, přesto byli ostrakizovaní a pronásledovaní, protože komunisté věřili, že Charta vnáší do společnosti znejistění, nesoulad a disharmonii. Lišíte se v tomto směru od svých předchůdců, ke kterým se hlásíte?

7:09 Chartisté za socialismu se rekrutovali z řad bývalých komunistů, obecně levice. Jaké ideové kořeny máte vy?

12:22 Ve své Chartě 24 akcentujete právo na svobodu projevu a informací, zaručované článkem 11 hlavy II. Svoboda projevu má mít v demokracii plná a neomezená?

25:03 Podobně jako zmíněný článek v Chartě 24 kritizujete i postoj státu k jiným článkům, konkrétně 16 hlavy II, 21 hlavy III, 8 hlavy II – není to spíše kritika neústavnosti Vlády ČR a byrokracie zahrnující státní zastupitelství, tajnou službu, policii, nejrůznější úřady a instituce a to i v oblasti médií, školství, zdravotnictví, hospodářském sektoru?

27:35 Pokud vám systém vyhoví a napraví, budete asi slavit. Co budete dělat v případě, že systém bude reagovat podrážděně nebo dokonce podobně jako za socialismu, tedy budete vystavení perzekuci?

37:43 Máte nějakou reflexi z horních politických pater? Co říká vaší Chartě 24 parlamentní opozice?

47:21 Založíte také nadaci jako Charta 77 a bude i vás sponzorovat George Soros?

https://svobodni.cz/stanoviska-strany…

Libor Vondráček, předseda strany Svobodných, jeden z autorů Charty 24.

Otázky připravil a kladl Alexandr Vojta

Oblíbené štítky

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31