Necháme vám víc – den daňové svobody – 27/2021

Necháme vám víc – den daňové svobody – 27/2021

image

 

Týdeník Svobody – 27. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

Letošní den daňové svobody připadl na 25. června. Jedná se o historicky nejpozdější termín DDS v České republice!

 

V tento den jsme měli v plánu realizovat celou řadu akcí napříč republikou a připomenou si tento den. Bohužel den předtím zasáhlo Moravu ničivé tornádo, tudíž jsme si s ohledem na tuto mimořádnou situaci den daňové svobody nepřipomínali. Připomínáme si ho alespoň nyní…. 

 

Nižší daně, více peněz v domácnostech a méně přerozdělování

To jsou zásady, kterých se jako Svobodní držíme! Termín dne daňové svobody nám napovídá, kolik nám stát bere na daních. Letos jsme si to symbolicky znázornili na ukousnutém rohlíku

 

Dříve jsme dávali půl koblihy, a všichni chápali, kam tím míříme, málokdo si totiž uvědomuje, že na kampani se sice rozdávají koblihy celé, ale v realitě Vám stát sebere polovinu „z koblihů, na které si sami vyděláte“ a někomu ještě více.

Po posledních dvou letech a bilionovém dluhu, jsme však usoudili, že suchý rohlík – a polovina z něj, to je to co den daňové svobody 2021 vykreslí nejlépe.

 

Trikolora Svobodní Soukromníci plánují antibyrokratickou revoluci a díky tomu vám nechají v peněženkách víc! Více v našem společném programu.

 

image

 

image

 

image

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

image

1) Uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci se jako první připojili k Deklaraci o budoucnosti Evropy.

Trikolora Svobodní a Soukromníci se jako první české politické uskupení připojilo k Deklaraci, kterou podepsali předsedové 16 evropských politických stran. Celá zpráva je zde.