Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní mají kandidáta do Senátu pro obvod č. 12 – Strakonice

Svobodní mají kandidáta do Senátu pro obvod č. 12 – Strakonice

Svobodní si skrze primární volby zvolili kandidáta do senátu pro obvod č. 12. Za obvod, který je tvořen celým okresem Strakonice, západní částí okresu Písek a západní částí okresu Prachatice kandiduje  PhDr. Václav Trojan, psycholog a člen Strany svobodných občanů.

Václav Trojan se narodil v r. 1954 v Berouně, ale již od dětství je spojen s Jižními Čechami jeho otec byl z Vacova na Strakonicku. Přesto, že ho pracovní povinnosti táhnou neustále do Prahy, zůstal věrný šumavskému podhůří a posledních 32 let bydlí v Prachaticích.

Co se jeho politické orientace týče, říká: „Já sám jsem politickým vyznáním pravicový liberál. Mnozí tvrdí, že tyto dva pojmy jsou v rozporu. Nejsou. Pro pravicové i liberální vidění světa je nejdůležitějším východiskem svoboda jednotlivce. A svoboda volby znamená samozřejmě také odpovědnost za vlastní rozhodnutí.“ dodává Václav Trojan.

Proč Václav Trojan kandiduje, politické názory a další informace lze najít na osobním webu – www.vaclavtrojan.cz či na facebooku – www.facebook.com/vaclavtrojan.cz

Aleš Procházka

Aleš Procházka

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31