Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní odmítají blokaci odborů

Svobodní odmítají blokaci odborů

Přestože Svobodní považují vládní reformy za velice špatné, odmítají stávku dopravních zaměstnanců, která zkomplikuje život běžným lidem, kteří se chtějí dostat do práce a do školy.

Policie musí přistupovat k odborářům stejně jako ke kterémukoliv jinému narušiteli plynulosti dopravy,“ uvedl Radim Smetka, místopředseda Svobodných.

Svobodní ctí právo každého občana stávkovat. Stejně tak má ale zaměstnavatel mít právo propustit zaměstnance, který poruší pracovní smlouvu.

Vedení Českých drah a Dopravního podniku hlavního města Prahy musí manažersky zvládnout zajistit v maximální míře základní dopravu pomocí loajálních zaměstnanců a náhradních dopravců. Stát a město by konečně měly pustit na dopravní trh konkurenci, aby stávkou zaměstnanců státních molochů nebyla příště poškozována celá ekonomika,“ uvedl předseda Svobodných Petr Mach.

Svobodní odmítají vládní penzijní reformu, jsou pro zrušení daně z příjmu a pro zrušení nespravedlivých dotací. Tento program prosazují standardními politickými cestami.

Petr Mach, Radim Smetka
Strana svobodných občanů
www.svobodni.cz
10.6.2011

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Petr Mach

Petr Mach

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31