Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Pražští Svobodní odborům: Místo stávky volte Svobodné

Pražští Svobodní odborům: Místo stávky volte Svobodné

TISKOVÁ ZPRÁVA: Strana svobodných nesouhlasí se stávkou a vydíráním odborů.

Strana svobodných občanů uznává právo každého občana na protest, ovšem nikoliv formou poškozování jiných. Stovky tisíc Pražanů se nedostanou do školy nebo do práce. Nedostanou službu, za kterou převážně předem řádně zaplatili. Službu, kterou také spolufinancují prostřednictvím odváděných daní, neboť Praha je jediným akcionářem pražského dopravního podniku. Především Pražané tak jsou ve skutečnosti těmi, kdo pracovníky pražského dopravního podniku platí. Svobodní nesouhlasí s postojem většiny politických stran a vlády, které přistupují na vydírání odborářů.

Svobodní jsou proti jakémukoliv zákonnému zvýhodňování či znevýhodňování jednotlivce či skupiny před jinými. Svobodní odborářům doporučují, aby jejich názory vyjádřili stejně jako ostatní občané – ve volbách. Pokud odborářům vadí například danění příjmů, mohou proti němu bojovat například tím, že odevzdají jejich hlas Svobodným.

Za Svobodné Radim Smetka a Krajské předsednictvo Svobodných v Praze

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31