Karel Zvára a Tomáš Pajonk: Chceme férovou kampaň

Karel Zvára a Tomáš Pajonk: Chceme férovou kampaň

V posledních dnech došlo především v Praze k několika větším poškozením poutačů Svobodných i jiných kandidujících stran. Jedna z našich kostek byla těžce poškozená rozřezáním, některé poutače na pronajatých sloupech byly poškozeny malbou či přelepením – někde dokonce plakáty konkurenční strany. Na Praze 5 jsme našli cizí poutače přelepené samolepkami Svobodných. Právě na toto zjištění reagujeme následující výzvou.

Vyzýváme takto zapálené příznivce Svobodných – a to i ty neregistrované – aby nepoškozovali reklamu konkurenčních stran a hnutí ani jiný cizí majetek. Svobodní ctí soukromé vlastnictví, mají respekt ke svým politickým soupeřům a přejí si férovou kampaň. Porušováním principů férové soutěže tito "aktivisté" Svobodným jen uškodí. V politickém boji nechceme vítězit nečestným způsobem. Chceme uspět v hlavách i srdcích voličů.

Budeme rádi, když ani naše poutače nebudou příznivci jiných stran poškozovat.

Karel Zvára a Tomáš Pajonk jsou místopředsedy Strany svobodných občanů

Doplnění 24. září 2014 13:34: Přelepení samolepkami Svobodných jsme již našli i na Praze 4. Členové Svobodných nyní vlastními silami pracují na odstranění takových polepů z cizích poutačů. K prohlášení se přidal také další místopředseda Svobodných Radim Smetka.

Prostříhaná kostka SvobodnýchPovalená kostka TOP09Vandalismus nebo podpora našim myšlenkám?Přelepené poutače SvobodnýchKonkurenční poutač přelepený samolepkami Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31