Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Poslední březnový den Svobodní rozdávali již tradičně p…

Poslední březnový den Svobodní rozdávali již tradičně p…

Poslední březnový den Svobodní rozdávali již tradičně před finančními úřady Svobodné noviny a letáčky. Účelem bylo jednak seznámení plátců daní s daňovými návrhy Svobodných, jejichž cílem je nechat více peněz v kapsách občanů a minimalizovat nesmyslné přerozdělování, a jednak sbírání podpisů na Petici za zrušení těchto daní. Jedním z míst, kde měli lidé možnost podepsat petici za svobodnější život a podnikání, bylo prostranství před olomouckým finančním úřadem.

Ani letos se ovšem akce neobešla bez snah vedení FÚ omezit výkon petičního práva a Svobodné z veřejného prostranství vykázat. Když nezabraly plané výzvy od pověřených zaměstnanců, byla na naše členy zavolána i hlídka městské policie. Po oboustranném vyjasnění toho, na jakém pozemku orgán veřejné správy stojí, jak lze uplatňovat petiční právo a mimo jiné i toho, že Svobodní nejsou výtržníci, ale pouze nabízejí kolemjdoucím lidem tiskoviny, petici k podpisu a případně kávu, Svobodní oprávněně setrvali na svém místě a policie opět odjela.
Link: https://www.facebook.com/svobodni.olomouc/photos/a.499049183441494.120237.499042126775533/1472142892798780/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31