Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Libor Vondráček dnes bude v superdebatě na CNN Prima NEWS!

Libor Vondráček dnes bude v superdebatě na CNN Prima NEWS!

Vážení přátelé svobody,
tímto bychom Vás rádi pozvali od 21:30 hod. na sledování dnešní předvolební debaty Hlas lidu na CNN Prima NEWSV debatě vystoupí mimo jiné i náš předseda Libor Vondráček, který minulý týden v pořadu Hlas lidu doslova zazářil a vyhrál v hlasování diváků! Hlavním tématem bude otázka, co s rostoucími cenami?

Diváci budou moci opět hlasovat o tom, který z řečníků jim připadal v debatě nejpřesvědčivější. Pojďme opět podpořit Libora Vondráčka! Pojďme debatu sledovat a hlasovat pro něj! Stejně jako Libor výborně obstál v předchozí debatě, podpořme ho i v té dnešní! Za podporu předem děkujeme! Pořad můžete sledovat dnes od 21:30 hod. na CNN Prima NEWS nebo na webu na tomto odkaze: Předvolební debata CNN Prima NEWS

Pozvání dále přijali zástupci těchto politických subjektů: 

  1. Poslanec Jan Hrnčíř (SPD)
  2. Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD)
  3. Ekonom Pavel Řežábek (Přísaha)

Hosté v pořadu představí své ekonomické vize do budoucna. Dokázali by si poradit s ekonomickými výzvami? A jak chtějí zkrotit zdražování? Ceny v Česku rostou nejrychleji od roku 2012. Inflace během srpna stoupla meziročně na 4,1 procenta. 

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Nejnovější video

Zelená dohoda pro Evropu je eutanazie našeho průmyslu, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že by opatření zrušil. Europoslanec Mikuláš Peksa (Piráti) oponoval, že žádné tlačítko k takovému kroku neexistuje. Zdůraznil, že je to prakticky nemožné. Vondráček poté Green Deal ideově připodobnil k čínské kulturní revoluci. „Nechutné přirovnání,“ ohradil se pirátský zákonodárce.

Vondráček by si přál kompletní odstoupení od Zeleného údělu. „Ideální by bylo, kdyby v dalším období Evropské komise nezasedli lidé jako Ursula von der Leyenová nebo Věra Jourová a kdyby budoucí předseda orgánu chtěl celý koncept zrušit. Green Deal je totiž eutanazie našeho průmyslu,“ pronesl šéf Svobodných.

Peksa avšak připomněl, že pod tímto názvem se skrývá zhruba 11 hlavních zákonů a desítky dalších novel. „Jsem pro diskuzi ohledně toho, jak hodláme případně upravit konkrétní jednotlivá opatření. Žádné velké tlačítko ke zrušení Zelené dohody ale neexistuje. Tak to nefunguje,“ zdůraznil europoslanec v pořadu Co na to vaše peněženka.

„Pokud takové tlačítko není, pak zrušme volby, protože takovým tvrzením říkáme lidem, že nemá cenu chodit k volebním urnám,“ namítl Vondráček. „Jde o nejdůležitější předpis za posledních 50 let. Má podobné ambice jako čínská kulturní revoluce, tedy zcela transformovat naše chování,“ dodal.

Proti těmto slovům se však pirátský europoslanec ostře ohradil. „Kulturní revoluce vedla v Číně k desítkám milionům mrtvých v důsledku hladomoru. Takové věci s Green Dealem nesrovnávejte, je to nechutné a neuctivé vůči všem obětem,“ opřel se do Vondráčka.

Peksa a Vondráček dále hovořili o přijetí eura. Více se dozvíte ve videu výše.

Oblíbené štítky

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31