Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Libor Vondráček dnes bude v superdebatě na CNN Prima NEWS!

Libor Vondráček dnes bude v superdebatě na CNN Prima NEWS!

Vážení přátelé svobody,
tímto bychom Vás rádi pozvali od 21:30 hod. na sledování dnešní předvolební debaty Hlas lidu na CNN Prima NEWSV debatě vystoupí mimo jiné i náš předseda Libor Vondráček, který minulý týden v pořadu Hlas lidu doslova zazářil a vyhrál v hlasování diváků! Hlavním tématem bude otázka, co s rostoucími cenami?

Diváci budou moci opět hlasovat o tom, který z řečníků jim připadal v debatě nejpřesvědčivější. Pojďme opět podpořit Libora Vondráčka! Pojďme debatu sledovat a hlasovat pro něj! Stejně jako Libor výborně obstál v předchozí debatě, podpořme ho i v té dnešní! Za podporu předem děkujeme! Pořad můžete sledovat dnes od 21:30 hod. na CNN Prima NEWS nebo na webu na tomto odkaze: Předvolební debata CNN Prima NEWS

Pozvání dále přijali zástupci těchto politických subjektů: 

  1. Poslanec Jan Hrnčíř (SPD)
  2. Ministryně práce Jana Maláčová (ČSSD)
  3. Ekonom Pavel Řežábek (Přísaha)

Hosté v pořadu představí své ekonomické vize do budoucna. Dokázali by si poradit s ekonomickými výzvami? A jak chtějí zkrotit zdražování? Ceny v Česku rostou nejrychleji od roku 2012. Inflace během srpna stoupla meziročně na 4,1 procenta. 

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31