Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Jezdíme napříč republikou s peticí za zachování české koruny!

Jezdíme napříč republikou s peticí za zachování české koruny!

Dále pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou jsme začali jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým záleží právě na zachování české koruny oproti euru. 

Tento týden jsme navštívili Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Prahu, Příbram, Strakonice a Písek. Ve všech těchto městech jste nás mohli osobně potkat a podepsat se pod petici za zachování české koruny. Každý, kdo se nám podepíše pod petici, stane se hrdinou české koruny! Staňte se také hrdinou! Přijďte k nám na stánek a podpořte českou měnu! Rozpis naší tour po městech naleznete níže na obrázku, případně můžete též petici podepsat elektronicky na stránkách www.za-korunu.cz.

Rovněž se na našich stáncích, můžete kromě petice, těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

Téměř v každém městě, které navštívíme, se můžete mimo jiné osobně setkat s naším předsedou strany Mgr. Liborem Vondráčkem, nejmladším předsedou parlamentní strany v ČR. Více o našem předsedovi zde: Libor Vondráček – předseda Svobodných (liborvondracek.cz)

Fotogalerie z jednotlivých měst níže:

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31