Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Epidemie manipulace!

Epidemie manipulace!

Každý se sám musí rozhodnout, zda se nechá očkovat proti COVID nebo ne. Bez ohledu na to, jsou pro Svobodné všichni dospělí a svéprávní lidé plnohodnotnými členy naší společnosti, kteří si zaslouží důstojný přístup státu.

Dnes stát bohužel již rozlišuje dvě kategorie občanů. Očkování hraje roli v tom, jak důstojně stát k jednotlivcům přistupuje. To musí skončit! Žádné výkřiky typu „epidemie neočkovaných“ nemohou ovlivnit náš pohled na dobrovolnost očkování!

Očkování mělo být podle vládní kampaně TEČKOU. V lidech tato kampaň vzbuzovala planou naději, že nemocí nebudou dále ohroženi a nebudou COVIDEM ohrožovat ani okolí. Nesplnění těchto nadějí a selhání komunikace MZČR se snaží ministr Adam Vojtěch překrýt výkřiky, které nemají oporu v číslech ani zákonech.

Proto nejsme žádní antivaxeři, ale LIBERÁLNÍ VAXEŘI, musíme na tato slova reagovat takto: Pane ministře, omluvte se všem neočkovaným, ale i zklamaným očkovaným. Pokud to nedokážete, už ve funkci radši nic nedělejte a mlčte! Odmítněte daňovými poplatníky placenou funkci ve Finsku, doplňte si právní vzdělání a styďte se!—Blog Jana Tománka – Pořád nic?: https://blog.aktualne.cz/blogy/jan-tomanek.php?itemid=41122Novinky.cz: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/a-40376063Aktuálně.cz: https://bit.ly/aktualnecz-cisla

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31