Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Miroslav Havrda: Na důležité zákroky ve zdravotnictví se čeká dvakrát delé než slibuje zákon

Miroslav Havrda: Na důležité zákroky ve zdravotnictví se čeká dvakrát delé než slibuje zákon

Systém zdravotní péče se postupně hroutí a padá ke dnu. Jak se to pozná?
I kdy si platíte celý život zdravotní daň (klamavě nazýváno zdravotní pojištěni), nemáte najednou dostupného praktika (nemá kapacitu), specialistu (objednací doby více jak 1/2 roku), nenajdete stomatologa, který pracuje na pojišťovnu a chce tutíž zcela legálně po vás zaplatit svoji práci.
V nemocnici čekáte na zobrazovací metody několik měsíců, i když je dle platné vyhlášky maximální čekací doba mimo aktní stavy na CT 3 týdny a na magnetickou rezonanci 5(!!!!) týdnů.
Neakutní operace (např. náhrada kyčle nebo kolena) musí proběhnout “na pojišťovnu” maximálně za 52 týdnů!
Většina lidí nadává lékařům, ale ti za to nemohou, neboťˇ jsou limitováni zdravotními pojišťovnami. Pokud by pracovali více, zdravotní pojišťovny jim tuto práci neproplatí. Když jsme v době covidové nezavřel kliniku a pracovali jsme i za ostatní, kteří měli zavřeno, zdravotní pojišťovny nám tuto práci nezaplatily a budeme se muset o soudit o ztrátu, která nám vznikla. Taková je realita, za dobrotu, na žebrotu.
Jelikož nemá občan slušně se chovající a poctivě platící zdravotní daň v naší zemi zastání, rozhodli jsme se ve straně Svobodných vám pomoci. K dispozici bude manuál pro občany, kteří nemají podle zákona dostupného ĺékaře nebo lékařskou službu “na pojišťovnu” a nevědí, jak postupovat dál.
Nechceme, aby občané byli nuceni špatně nastaveným systémem platit za stejnou službu 2x a ani nechceme podpprovat v našem státě šedou ekonomiku nebo úplatky!
Více se dozvíte v pořadu “O čem se mlčí” a po vytvoření manuálu pacienta bude k dispozici na speciálním webu.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

MUDr. Miroslav Havrda

MUDr. Miroslav Havrda

místopředseda strany a mluvčí odborné skupiny Svobodných pro zdravotnictví

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31