Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

nedostatek léčiv

nedostatek léčiv

Doktor Havda

Havrda MF DNES: Fronty na banány a penicilin

Problém s nedostatkem některých léků stále trvá, i když ministr zdravotnictví Vlastimil Válek už více než rok lékový „požár“ hasí a hasí a hasí… Výsledkem je novela zákona o léčivech, která se ale více než v realitě pohybuje ve sféře sci-fi. Léky jsou důležitou součástí léčby, ale nedostatek a nepravidelná dodávka některých léků je stále problémem. Regulace cen léků a nadměrné regulace v Evropě vedly k přesunu výroby do Číny a Indie, což také přispívá k nedostatku léků.

Celý článek

Nedostatek léků je způsoben socialistickým regulovaním cen, myslí si lékař ze Svobodných

Výpadky v dodávkách léků a jejich nedostatek na trhu trápí české zdravotnictví již od covidové pandemie. Ministerstvo zdravotnictví tvrdí, že problém je u dodavatelů, nicméně jiní ukazují prstem i na samotné ministerstvo a státní systém regulovaných nákupních cen.Výpadky v dodávkách léků a jejich nedostatek na trhu trápí české zdravotnictví již od covidové pandemie. Ministerstvo zdravotnictví tvrdí, že problém je u dodavatelů, nicméně jiní ukazují prstem i na samotné ministerstvo a státní systém regulovaných nákupních cen.

Celý článek

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31

Novinky

Oblíbené štítky

Novinky

Oblíbené štítky

Novinky

Oblíbené štítky