Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Výzva parlamentu ČR: Jsme v tom všichni?! Nenechme v tom jen některé

Výzva parlamentu ČR: Jsme v tom všichni?! Nenechme v tom jen některé

Jako nejsilnější strana mimo sněmovnu, VYZÝVÁME STRANY V NÍ ZASTOUPENÉ, KTERÝM ZÁLEŽÍ NA EKONOMICE PO STAVU NOUZE: JSME V TOM VŠICHNI?! NENECHME V TOM JEN NĚKTERÉ

Jsme v tom všichni, a velmi děkujeme všem, kteří se snaží přiblížit svou prací konec nouzového stavu.

Vláda ho vyhlásila, protože jsme na to podle ní všichni jako celek nebyli připraveni (domácnosti, podnikatelé, zaměstnanci, obce, stát, zdravotnictví atd.). Jelikož má vláda nejvíce informací o naší připravenosti, pak nezbývá než věřit, že ví nejlépe, proč ho bylo nutné vyhlásit. A jestli je podle informací vlády právě teď potřeba, abychom zůstali doma, nosili roušky a dodržovali další doporučení, pak to prosím dodržujme a buďme zodpovědní vůči sobě i okolí‼️

Sama vláda už začala řešit ekonomické zhojení nouzového stavu a opět mluví hlavně o různých dotačních podporách či bezúročných půjčkách, které se ovšem nedostanou na každého a těžko přijdou včas. Proto je potřeba se postavit za ty, kteří na to nejvíce doplatili. Není možné, aby někteří tímto rozhodnutím správců našeho státu nebyli zasaženi, zatímco jiní se kvůli němu zadluží nebo zkrachují. Jsme v tom všichni a všichni musíme nést negativní důsledky, které to přineslo. Stát by se proto ke svému vyhlášení nouzového stavu měl postavit nealibisticky, a ty, kteří zcela správně dodržují jeho zákazy a jsou bez příjmů, odškodnit.

Ve státní kase je 1600 miliard korun, které tam posíláme my všichni z daní, to jsou ty zdroje, které vyjadřují naší „vzájemnost“. To jsou ty peníze, ze kterých se má za naší společnou nepřipravenost platit.

📢 Není nutné, aby to bylo prezentováno jako „ekonomický lék Svobodných“. Jsme si vědomi, že nemáme žádnou sílu na to je prosadit. Ale jsme v tom všichni a jde o to tyto ekonomické léky dostat na trh. Proto vyzýváme strany parlamentu ČR, které stojí o vyléčení české ekonomiky po stavu nouze, aby se za těmito návrhy spojily.

MÁME PĚT JEDNODUCHÝCH ŘEŠENÍ, KTERÁ RESPEKTUJÍ VZÁJEMNOST V TÉTO SITUACI:

Jinak hrozí zásadní poškození ekonomiky a dlouhé soudní tahanice po nichž beztak dojde k odškodnění dle § 36 Krizového zákona.

Republikové předsednictvo Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31