Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní vyhlásili detektivní soutěž pro každého!

Svobodní vyhlásili detektivní soutěž pro každého!

Už dávno všichni víme, že se po internetu šíří mnoho dezinformací a fake news. Kdo se v tom má vyznat? Občas se ale povede autora dezinformace vypátrat. Někdy to ani nezabere moc času. Tomáš Zdechovský oznámil, že Svobodné v minulosti podporoval Andrej Babiš. Europoslanec za KDU-ČSL asi zapomněl, že to byli právě poslanci jeho strany, kteří na poslední chvíli těsně před volbami hlasovali pro Babišova biopaliva (zatímco Svobodní proti nim v té době protestovali před Strakovou akademií), a že to byla jeho strana, díky které se Babiš poprvé dostal do vlády jako ministr financí Sobotkovy vlády.

Zůstali v této vládě až do konce funkčního období (zatímco Svobodní vládní angažmá s Babišem opakovaně vylučovali). Ví Tomáš Zdechovský víc, než my? Má své tajné informační zdroje od Bruselské rozvědky? Četl to někde vlevo dole v článku “Babiš je gentleman”, ale nemůže si vzpomenout kde přesně? Nebo si europoslanec Svobodné spletl s KDU-ČSL? Pojďme panu europoslanci pomoci a zdroj jeho domněnek mu společnými silami najít. Víc hlav, víc ví.

Zadání soutěže je jednoduché: Najděte do 31. 5. 2021 libovolný věrohodný zdroj prokazující, že Svobodní byli kdykoliv během své historie podporováni Andrejem Babišem. Účast v soutěži doporučujeme i samotnému Tomáši Zdechovskému, pokud si vzpomene, odměny mohou čekat i na něj. Pokud pátráním pověří své asistenty, kteří by na hledání důkazů pracovali ve svém volném čase, možná mu i oni pomohou si vzpomenout, odkud tu informaci vlastně má. Přejeme všem detektivům mnoho zábavy!

Co můžete vyhrát?

  1. 70 700 Kč (50 Kč za každý den, který byla KDU-ČSL ve vládě s Andrejem Babišem).
  2. 10 litrů biopaliv od vámi zvoleného výrobce z holdingu.
  3. knihu Trénink paměti od Tony Buzan a 1984 od George Orwella, dnes tolik aktuální, a e-knihu Biopaliva: pomoc přírodě, nebo zločin proti lidskosti? (Ladislav Tajovský a kolektiv).

Soutěž začíná ….3…..2…..1 TEĎ! SPOLU to vypátráme!

Sledujte nás na našem Facebooku a pokud máte důkaz o naší spolupráci s Babišem, pište na mluvci@svobodni.cz a budete zařazeni do slosování 🙂

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31