Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Vyzýváme primátorku a radu Hl. m. Prahy k okamžité rezignaci!

Vyzýváme primátorku a radu Hl. m. Prahy k okamžité rezignaci!

Absolutní popření právního státu způsobil pražský magistrát, když rozeslal tisíce pokut nesprávným adresátům a tisíce pokut tedy ani nedoručil skutečným viníkům. Může za to selhání technologie obálkovací linky, tvrdí mluvčí magistrátu.

Pomineme-li fakt, že magistrát v rozpočtu na každý další rok již počítá s výběrem na pokutách přes 100 mil. korun, a proto potřebuje linku, aby doručování a vybírání šlo rychle od ruky, stojíme před neobdobným fiaskem vymáhání (ne)práva.

Magistrát tvrdí, že v případě neuhrazení nedoručených pokut nebudou pokuty vymáhány. Kde je však záruka? Může se totiž klidně stát, že za tři roky přijde exekuční výměr, a zkuste potom dokazovat, že jste nic nedostali. Tuto událost však považujeme za třešničku na pomyslném dortu neschopnosti, nečinnosti a diletantví celé stávající rady Hlavního města Prahy.

Město se nerozvijí, v zeleném zápalu boje proti nové výstavbě bude nyní magistrát stavět vlastní sídliště za peníze všech Pražanů. Dostavba vnitřního okruhu se ještě ani neprojektuje, silnice jsou děravé, mosty jsou v žalostném stavu (jeden dokonce spadl) a když už se některý zavře pod záminkou opravy, tak nejspíše proto, že přilehlé pozemky v majetku Prahy se budou lépe prodávat.

Z výše uvedených důvodů vyzývá pražské předsednictvo radu Hlavního města Prahy k okamžité sebereflexi a rezignaci.

Pražské předsednictvo Svobodných
předseda: Tomáš Štampach, místopředsedové: Petr Miškovský, Martin Halama, Radek Koutský, Mojmír Mikuláš

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31