Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Situace na Budějovické, kde si havarijní stav stropů vy…

Situace na Budějovické, kde si havarijní stav stropů vy…

Situace na Budějovické, kde si havarijní stav stropů vyžádal uzavření pasáže a jižního vstupu do metra, je tristní vizitkou vedení města a jeho dlouhodobé neschopnosti zajistit fungování základní infrastruktury.
Zpět to však vzít nejde, nezbývá než situaci řešit. Zdá se, že náprava bude trvat nejméně několik měsíců. Mezitím se však tisíce obyvatel Prahy 4 potřebují denně dostat do práce, do školy, na nákupy, na úřady… Je třeba jim jejich cestu maximálně usnadnit.
Vyzýváme vedení MČ Praha 4, aby ve spolupráci s Dopravním podnikem urychleně hledalo a nalezlo dočasnou úpravu vedení autobusových linek, která by zejména starším a méně pohyblivým lidem usnadnila cestu od úřadu a polikliniky do metra, aniž by museli absolvovat „překážkou dráhu“ skrz obchodní dům DBK.
Jednoduché řešení není na první pohled vidět (každá myslitelná varianta má svá pro a proti, které je třeba zvážit), vhodné řešení je však třeba co nejdříve vypracovat. Dva týdny již uplynuly, čas běží. Ti, kteří se na podzim chtějí znovu ucházet o hlasy místních občanů, mají možnost ukázat, že zvládají řešit nečekané situace.
Link: https://www.facebook.com/SvobodniPraha4/photos/a.1500887706805050.1073741828.1499409180286236/2179107252316422/?type=3

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31