PÁNEK: Složenka

PÁNEK: Složenka

Kalousek, který je jedním z největších viníků státního dluhu, právě předvedl chucpe jako z jidiš slovníku. Vytasil se složenkou pro všechny za dluh, který vyrobil sám. K tomu chci poznamenat několik věcí. 1. Kalousek je kromě 17. největšího dlužníka taky jeden z vlastizrádců (Lisabon) a jeden z těch eurohujerů, kteří mají na rukou krev. Vždycky jsem říkal, že bude zázrak, když se EU rozpadne bez války, ale to už se nepovede. V Řecku už kvůli tomu umírají lidé.  

2. Kalousek má samozřejmě celou spoustu dalších průšvihů, pro které ho žádný slušný člověk nikdy nemůže volit.  

3. V tom článku ani není uvedeno, že si Kalousek nechal od německé Stasi (nebo jak se dneska jmenuje jejich tajná služba) poslat seznam lidí, kteří mají účty v lichtenštejnských bankách. S touto informací dále nemohl žádnou oficiální cestou nakládat, protože se jedná o nelegálně pořízený důkaz, a tak by ho s tím každý soud poslal leda utřít nádobí. Mohl s tím dělat jediné: vydírat občany České republiky. // Prokecl se, když byl opilý. Jak jinak.  

4. Podobnou akci před podzimními volbami chystala i Strana svobodných občanů.   

Pro obrazení klikni

K tomu měl být přiložen tento dopis:

—-  

Vážení spoluobčané,  

nezalekněte se prosím této složenky. Skutečně po Vás nikdo zatím nechce, abyste platili Váš podíl na státním dluhu, přesto bych Vás chtěl požádat o pozornost tomuto dopisu.

  Na každého obyvatele České republiky připadal v okamžiku, kdy jsem tento dopis psal, dluh 117 012,- Kč. V okamžiku, kdy si tento dopis čtete, však již dlužíte více. Za posledních dvacet let zvládly vlády zadlužit naší státní kasu již více než bilionem korun, přesto nás v médiích stále přesvědčují o tom, že dluh není problémem současným, nýbrž budoucím.

  To je ovšem naprosto zásadní omyl, a proto se zdráhají občanům vysvětlit, kde si stát tyto peníze půjčuje. Státní kasa si je půjčuje od soukromých subjektů v ekonomice, včetně běžných občanů České republiky. To v důsledku znamená, že stát promrhal bilión korun, které ve skutečnosti náleží lidem.

  Je nutné, abychom se okamžitě přestali zadlužovat, a toho docílíme pouze úsporami ve státním rozpočtu. Není pravdou, že dluh lze řešit zvýšením daní, protože to v praxi vůbec nic neřeší, jen stát vezme tytéž peníze lidem jinou cestou. Odpovědné nakládání s veřejnými financemi je skutečně jedinou cestou k vyřešení takové zadluženosti.

  Úspory však nemusí být pro nás občany příliš bolestivé, pokud se udělají citlivě. Začít se musí především tím, že se přestane plýtvat! Je potřeba zrušit desítky naprosto zbytečných úřadů, které nás stojí stovky miliard ročně! Opravdu nepotřebujeme Českou plemenářskou inspekci, Ústav pro hospodářskou úpravu lesů, Státní rostlinolékařskou správu, ani desítky dalších podobných organizací!

  Stejně tak nevidím důvod vybírat dědickou daň, silniční daň nebo daň darovací, jejichž výběr stojí více, než kolik se vybere!

 Přijďte prosím 9. nebo 10. října k volbám a volte Stranu svobodných občanů, jedinou stranu, která ví proč i jak!  

Děkuji Vám za pozornost  

Radim Smetka kandidát číslo 2 Strany svobodných občanů  

—- 

5. Já sám jsem ochotu splatit svůj podíl dluhu již deklaroval. Chci za to ale nějaké plnění.

Martin Pánek je členem Strany svobodných občanů

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

František Matějka

František Matějka

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31