BEDNÁŘ: Jsme opravdu protektorát?

BEDNÁŘ: Jsme opravdu protektorát?

Evropská unie, sedmý, zákonitě neúspěšný pokus zcentralizovat Evropu, a tedy ji oddemokratizovat, mele pomalu ale jistě z posledního. Titanik se potápí, ale jak tomu bylo i tenkrát, na horní palubě se dosud tančí.

Aktuální tanec na tomto rozkošném, prý nepotopitelném plavidle věčné říše dolehne ve čtvrtek na poslušnou Sněmovnu Parlamentu ČR. Má přehlasovat prezidentem republiky oprávněně zamítnutý, Bruselem přeposlaný eurozákon o zvýšení podílu biopaliv v automobilových pohonných hmotách, tedy v benzínu a naftě.

V malém českém provedení se tak ukazuje, co je Evropská unie ve velkém, co je její podstata. To, že přijetí Bruselem nadiktovaného zákona zvýší cenu pohonných hmot a sníží životnost motorů asi o 70 % bude zlobované sněmovně šuma fuk. A hlavně také vyhovíme neomylné a blahodárné bruselské vrchnosti, která ví všechno nejlépe. Pryč s malým českým rybníčkem!

Že bychom opravdu neviděli, ani netušili, že nadvláda bruselských soudruhů nad Evropou pomalu a jistě končí ? Proč bychom se dívali, nám stačí naše domácí jistota na pár dnů, nebo měsíců.

Takže je parlament ještě svobodným parlamentem ? Ve čtvrtek 27. května se to všichni dozvíme.
 

Miloslav Bednář je místopředsedou Svobodných. Vyšlo na blogu aktuálně.cz

 

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31