Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

V průzkumech jsme posílili! Váš hlas nepropadne!!!

V průzkumech jsme posílili! Váš hlas nepropadne!!!

Se zahájením ostré fáze kampaně jsme stále více vidět. V ulicích, na billboardech i na internetu! A spolu s tím nám začínají růst preference. Stále více lidí se o existenci naší formace dozvídá a zvažuje nás volit. Protože stejně jako my chtějí nízké daně, snížení byrokracie, více svobody a odmítají další lockdown. Děkujeme. Nezklameme vaši důvěru.

Trendy z dalších a dalších průzkumů ukazují, že váš hlas pro nás nepropadne. Aktuálně například agentura Phoenix Research potvrzuje vzrůstající trend preferencí. V pěti zkoumaných krajích nám dohromady odhaduje 5,3%. Největší preference pak máme ve Zlínském kraji, kde se zřejmě odráží skutečnost, že jsme zde měli krajské zastupitele, kteří za sebou zanechali pozitivní stopu. V uplynulém období jsme byli slyšet a byly tvrdou opozici vůči vládě. Podávali žaloby na stát, pravidelně měli online poradny pro podnikatele a občany a pomocí našeho fondu na podporu popotahovaných je pomáhali finančně zachránit.

Byly jsme v tom během lockdownu s vámi! Povedlo se nám dokonce přeskočit ČSSD, KSČM a těsně i Přísahu! Kampaň nejen pokračuje, ale akceleruje. Vaše vzrůstající důvěra nás motivuje k další a další práci na kampani. Abychom mohli po volbách hájit svobodu v poslanecké sněmovně! A být slyšet! Pojďte do toho s námi! Buďte u historického momentu, kdy se poprvé dostaneme do Poslanecké sněmovny a budeme v ní důsledně hájit náš program!

Rovněž aktuální volební model společnosti Median nás přibližuje k potřebné hranici 5%. I tento výsledek nás velmi těší a zároveň motivuje v dalším úsilí to skutečně dokázat. Děkujeme všem za podporu.

Zdroj: CNN Prima NEWS

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31