Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Nevolte menší zlo, váš hlas totiž propadne hlavně, když budete volit toho, kdo stejně nikdy nebude hájit vaše zájmy.

Nevolte menší zlo, váš hlas totiž propadne hlavně, když budete volit toho, kdo stejně nikdy nebude hájit vaše zájmy.

Nevolte menší zlo, váš hlas totiž propadne hlavně, když budete volit toho, kdo stejně nikdy nebude hájit vaše zájmy.

Právě volba menšího zla nás dostala naši zemi do stavu, ve kterém jsme dnes.

Právě snaha vymést čerta, ďáblem způsobila, že si tady nežijeme zrovna jako v ráji.

Za chvíli odstartují komunální a senátní volby.

Kandidáty Svobodných najdete v 97 obcích po celé České republice. Všichni ve svých obcích zvolili tu cestu, která je podle nich nejvhodnější k tomu, aby mohli pro svou obec odvést tu nejlepší práci.

Nikdo z ústředí jim nemluvil do toho, s kým smí a nesmí spolupracovat, ani co mají prosazovat. Ideologicky ukotvené socialisty vzhledem k našim heslům jistě ani nenapadlo s námi dělat předvolební koalice. Vše ostatní je ale o tom, že konkrétní členové Svobodných ve své obci nejlépe znají místní podmínky a mají tedy nejlepší předpoklad reagovat na trápení místních lidí správně a se správnými lidmi v partě.

Zavazují je pouze naše komunální zásady, které každý kandidát podepsal, a které vám mimo jiné zaručují, že se v obci nikdy nebudou podílet na vaší převýchově.

Ve volbách nás tak zastupují lidé, kteří chtějí mít ze svých obcí ostrůvky svobody a stability v moři sociálních inženýrů! Dát šanci našim kandidátům je první krok, aby se více svobody dostalo i do vyšších pater politiky.

Pokud se díky zvolení našich kandidátů dostane z veřejné správy více lidí, kteří se podíleli na počínání posledních vlád, bude to jedině dobře, ale nedělejme z těchto voleb referendum o vládě. Plody „referenda o Babišovi“ sklízíme dnes, tak tu chybu neopakujme v opačném gardu a volme ve svých obcích srdcem a rozumem.

V Senátu půjde o trochu něco jiného. Tam je skutečně třeba zabránit tomu, aby zde vznikla Ústavní většina, ochotná vládě schválit kdykoliv a cokoliv. Ani zde to, ale nelze brát dogmaticky, neboť čistý dres ze špatného člověka dobrého neudělá.

Jeden moudrý muž kdysi řekl: „Věří se v Boha, v krásu či ideu. Politikům se nevěří, ti se kontrolují.“ Já s ním souhlasím!

Neprosím Vás tedy o to, abyste uvěřili tomu, že naše kandidáty po volbách již nebude třeba kontrolovat.

Netvrdím, že po jejich zvolení máte přestat používat vlastní rozum a máte je jen slepě následovat.

Prosím vás, abyste jim dali šanci ukázat co v nich je, protože ostatní už nám to mohli ukázat a většinou to zrovna hitparáda nebyla.

Kandidáti Svobodných v senátních a komunálních volbách chtějí poctivou prací a osobním příkladem vrátit důvěru v to, že volbami je možné něco změnit. Zejména ovem chtějí vrátit důvěru Vám samotným, ve váš vlastní úsudek, ve vaše schopnosti se o sebe postarat i ve vaše nejbližší, kterým věřte víc než politikům.

Dejte prosím hlas našim kandidátům! Buďme v ČR i ve vašich obcích Svobodní!

Mgr. Libor Vondráček, právník předseda Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31