Franěk: Jde o hodně. Český Senát za České zájmy!

Franěk: Jde o hodně. Český Senát za České zájmy!

Jde o hodně. O naší budoucnosti máte moc rozhodnout jen Vy!

Jsem René Franěk. Jsem katolík, manžel, otec pěti šikovných dětí, zakladatel a ředitel soukromé Zoo Chleby a občan, který se rozhodl zabojovat jako lev a něco v naší zemi změnit.

Je to, pravda, v mnoha ohledech souboj Davida proti velkému Goliášovi, přesto věřím a doufám, že uspěji. Hájím zájmy naší země, lidí, kteří zde žijí, a především svého regionu. Věřím, že stojím na správné straně a stojím tam pevně.

Mám za sebou léta dřiny, které vedly k hmatatelným výsledkům, jimž zpočátku nikdo nevěřil. Odměnou jsou mi radostné tváře lidí, s nimiž se v Zoo Chleby setkávám, a naše spokojená zvířata v pavilonech, které jsou na míle vzdáleny od sterilního prostředí bílých kachliček.

Ctím rodinu, svazek manželský, české tradice a naše hodnoty. Chci, aby naše země byla bezpečná, prosperující a naši občané nemuseli doplácet na špatná rozhodnutí vlády. Kdo tvrdí, že jinak to teď nejde, ten lže.
Tyto volby mohou mnohé změnit. Mohou ukázat nynější vládě, že zvolila špatný směr. Že hájí zájmy cizích zemí více než naše vlastní. Je to dost možná na dlouhou dobu jediná příležitost vystavit jim účet a dát jim najevo, že to nedělají dobře. Jsou totiž přesvědčeni o opaku.

Máme jedinečnou možnost legitimně zabránit nejhoršímu. Čekají nás jednání o zbavení naší země práva veta a české koruny, bude tlak na to, aby se naše pravomoci odevzdávaly do rukou anonymních úředníků v Bruselu, a pod tíhou nesmyslných ideologií bude ohrožena budoucnost našeho léta budovaného průmyslu.

Máme nyní moc obměnit 27 senátorů. Většina ze senátorů, kteří nyní zasedají v horní komoře, kandidovala za vládní strany. Nejsou proto schopni představovat skutečnou ústavní pojistku, kterou zejména v nynější nelehké době tolik potřebujeme!

Je nyní jen ve Vašich rukou, koho do Senátu za Jičínsko a Nymbursko vyšlete. Se stávajícím senátorem bohužel každý z výše uvedených bodů může hladce projít. Nedovolme to!

Český Senát tu má být pro české zájmy!

Přijďte prosím proto tento pátek a tuto sobotu k volbám. Jde o hodně!
Za každý Váš hlas Vám ze srdce děkuji.

Váš René Franěk, ředitel Zoo Chleby
Kandidát do Senátu za Jičínsko a Nymbursko
renefranek.cz

Články vyjadřují osobní názor autora a nejsou oficiálním stanoviskem strany, pokud není uvedeno jinak.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31