Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní si připomněli Den osvobození

Svobodní si připomněli Den osvobození

8. 5. 1945 – Den osvobození 🇨🇿

Den #vítězstvísvobody si náš předseda počtvrté za sebou připomenul v Písku, ve městě, kterým procházela demarkační linie. Poprvé přitom radnice nevyvěsila vlajky osvobozeneckých armád, ale pouze českou a píseckou ✌️

Připomínat si hrdinství našich předků i spojeneckých armád je nejen slušné a uctivé, ale i velice poučné. 👏

V boj proti totalitě se totiž skrývá mnoho pravd, které jsou platné i dnes. Tyto události si letos připomínáme ve složité době, po dvou letech znásilňování pravdy i omezování naši svobody. Hrdinům druhé světové války tak patří velký dík nejen za to, že bojovali za svobodu nás, svých potomků. Patří jim i velký dík za to, že jsou pro nás jejich příběhy dodnes velkou inspirací a silnou morální motivací se své svobody za žádných okolností nevzdávat bez boje. I proto si v Písku, u památníku dvou armád, připomněli události staré 77 let náš republikový předseda Libor Vondráček s Jihočeským krajským předsedou, Buddym a Písečákem, Alešem Procházkou.

Zdroj: Facebook Svobodní

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31