Konec uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci.

Konec uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci.

Libor Vondráček ke konci TSS:

„Dohoda o dlouhodobé spolupráci na úrovni Poslaneckém sněmovny pro roky 2021-2025 byla zcela vyčerpána ještě v prosinci 2021 při finančním vypořádání kampaně.

Měl jsem za to, že všichni chápou, že ve chvíli, kdy jsme nevytvořili společný poslanecký klub, pro nás žádné další vzájemné závazky neexistují.

Například i agentury už pochopily, že mají měřit velikost svalů každému zvlášť, a tak Svobodným samostatně naměřil březnový průzkum 3,4 %.I proto mi připadá zbytečné a vůči společným voličům trochu neuctivé takové bouchání dveřmi v dubnu 2022, když byly ty dveře již dávno zavřeny.

Jediný závazek, který nám z voleb 2021 vyplývá, je náš závazek vůči voličům, kteří našemu programu dali svou důvěru. Je naší morální povinností dál hájit námi prezentované myšlenky, které jsou možná aktuálnější než v době voleb a využít všech 2 175 060 Kč, které Svobodným díky hlasům voličů připadly, k propagaci těchto myšlenek.

Komunální volby jsou zcela jinou disciplínou a o podobě kandidatury či spolupráce si budou naši členové v každé obci členové rozhodovat sami.”

https://www.idnes.cz/…/hnuti-trikolora-soukromnici…

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31