Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Ve volebních průzkumech se blížíme potřebné hranici 5%. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 22/2021

Ve volebních průzkumech se blížíme potřebné hranici 5%. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 22/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 22. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar! 

 

Volební průzkumy od agentury Kantar „Trendy Česka“ pro ČT nám zrovna nikdy moc nepřály a vychází nám zde dlouhodobě dokonce horší výsledky, než všude jinde. Je otázkou, proč tomu tak je. Ale my nijak neteskníme a soustředíme se pečlivě na svoji práci a usilovně pracujeme na propagaci našich myšlenek. 

 

Už i Kantar však přes víkend zveřejnil průzkum, který ukazuje zajímavý trend. Kantar nám v březnu odhadoval 2,5%, v dubnu 3,5% a nyní za květen již 4%! Blížíme se potřebné hranici 5%! O naší volební spolupráci s Trikolorou a Soukroníky se dozvídá stále více lidí a zdá se, že nám stále více lidí vyjadřuje podporu! A toho si nesmírně vážíme.

 

Maximálně nás to povzbuzuje v popularizaci naší značky a ve vysvětlování klíčových programových bodů (např. zachování české koruny), aby mohly tyto názory díky vám zaznít ještě letos v Parlamentu ČR. 

 

Obsah obrázku text  Popis byl vytvořen automaticky

 

Dále pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! 

 

Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou začínáme jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým zálěží právě na zachování české koruny vůči euru. 

 

Petici můžete podepsat na tomto odkaze. Každý, kdo se nám pod petici podepíše, stane se symbolicky hrdinou české koruny. Staňte se hrdinou také a přijďte na náš stánek osobně, jakmile dorazíme do vašeho města. Tento týden zavítáme mimo jiné do Pelhřimova, Humpolce, Havlíčkova Brodu, Rychnova nad Kněžnou, Náchoda, Hradce Králové a celé řady dalších měst – viz rozpis na obrázku níže.  

 

Rovněž se na našich stáncích můžete kromě petice těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

 

8. června od 8-11 – Pelhřimov – Masarykovo náměstí

8. června od 11:30 – 14:30 – Humpolec – Havlíčkovo náměstí

8. června od 15 – 18 – Havlíčkův Brod – Havlíčkovo náměstí

9. června od 8 – 11 – Rychnov nad Kněžnou – Staré náměstí

9. června od 11:30 – 14:30 – Náchod – Masarykovo náměstí

9. června od 15 – 18 – Hradec Králové – hlavní nádraží

10. června – od 9 – Praha Anděl

11. června od 8 – 11 – Příbram – náměstí T. G. Masaryka

11. června od 11:30 – 14:30 – Strakonice – Palackého náměstí

11. června od 15 – 18 – Písek – Kamenný most v Písku

12. června od 9 – 17 – Beroun – Hrnčířské trhy – Husovo náměstí

 

Obsah obrázku text, noviny, snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

Obsah obrázku text, osoba  Popis byl vytvořen automaticky

 

Těšíme se na setkání s vámi! 



S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“

 

image

 

Svobodná hospoda

 

Minulý týden jsme se v naší pravidelné Svobodné hospodě bavili o velmi aktuálním tématu, který hýbe společností, a to o cenzuře a svobodě slova. Trikolora, Svobodní, Soukromníci – ti všichni jsou proti jakýmkolim tendencím, které vedou k omezování svobody slova. Jaký je rozdíl mezi svobodou slova, cenzurou a dezinformacemi? Dochází u nás k omezování svobody slova? Na tyto a řadu dalších otázek jsme nacházeli odpovědi v naší Svobodné hospodě. Pro přehrání stačí kliknout na níže uvedený obrázek.

 

image

 

 

Tento týden se budeme v naší Svobodné hospodě zabývat komunálním tématem, které zní „Městská policie – pro a proti“. Máte ve vašem městět městskou policii? K čemu je dobrá? V čem naopak nikoli? Jestli Vás toto téma zajímá více, můžete se přihlásit 7. 6. do naší Svobodné hospody, ve které se budeme o této problematice od 20:00 bavit.  Svobodná hospoda je tu pro vás! Přijďte diskutovat do online hospody přes ZOOM na bit.do/svobodna-hospoda, nebo můžete poslouchat zde na Facebooku.

 

Meeting ID: 988 4029 5488 

Passcode: sberanem