Upřímná zpověď předsedy Libora Vondráčka k novele zákona o veřejném zdraví. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 23/2021

Upřímná zpověď předsedy Libora Vondráčka k novele zákona o veřejném zdraví. Pokračujeme v tour za-korunu.cz – 23/2021

Obsah obrázku text, klipart  Popis byl vytvořen automaticky

 

Týdeník Svobody – 23. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar! 

 

Novela zákona o veřejném zdraví v Poslanecké sněmovně zatím neprošla! Předseda Libor Vondráček ve své upřímné zpovědi  hovoří právě o důsledcích novely zákona o veřejném zdraví, o dobrovolném očkování, o testování (a možném budoucím očkování) dětí ve školách, o covidpasech a celé řady otázek souvisejících se současnou dobou. 

 

Libor Vondráček na tyto otázky odpovídá velmi otevřeně. Poslechněte si velmi zajímavý pohled našeho předsedy – stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 

 

Obsah obrázku text, zeď, interiér, osoba  Popis byl vytvořen automaticky

 

 

Obsah obrázku text, kniha  Popis byl vytvořen automaticky

 

Dále pokračujeme v tour napříč Českou republikou s peticí za zachování české koruny! 


 Český lev nosí na hlavě korunu jako symbol suverenity Zemí koruny České. Součástí naší suverenity je nejen symbolicky stabilní a silná měna, která svědčí českému hospodářskému živlu i úsporám našich občanů. Proto jsme připravili jako uskupení „Trikolora Svobodní Soukromníci“ petici pro zachování české koruny, s kterou začínáme jezdit napříč republikou a sbírat podpisy všech, kterým zálěží právě na zachování české koruny vůči euru. 

 

Petici můžete podepsat na tomto odkaze. Každý, kdo se nám pod petici podepíše, stane se symbolicky hrdinou české koruny. Staňte se hrdinou také a přijďte na náš stánek osobně, jakmile dorazíme do vašeho města. Tento týden zavítáme mimo jiné do Prahy, Soběslavi a Tábora – viz rozpis na obrázku níže. A v tour budeme pokračovat!  

 

Rovněž se na našich stáncích můžete kromě petice těšit na celou řadu zajímavých osobností, zajímavý program, velmi dobrou náladu a vlnu pozitivní energie!

17. června od 8-18 – Praha Dejvická

 

 

Obsah obrázku text, noviny, snímek obrazovky  Popis byl vytvořen automaticky

 

Těšíme se na setkání s vámi! 


 


 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Svobodná hospoda

 

Minulý týden jsme se v naší pravidelné Svobodné hospodě bavili o komunálním tématu, a to zda je městská policie užitečná či nikoli? Zda máte ve svém městě zřízenou městskou policii? K čemu je dobrá? K čemu naopak nikoli? Na tyto a řadu dalších otázek jsme nacházeli odpovědi v naší Svobodné hospodě. Pro přehrání stačí kliknout na níže uvedený obrázek.

 

image

 

 

Tento týden se budeme v naší Svobodné hospodě bavit o svobodě a její historické úloze. Co se mohlo a dnes nemůže? Kdy bylo svobodněji? Jestli Vás toto téma zajímá více, můžete se přihlásit 14. 6. do naší Svobodné hospody, ve které se budeme o této problematice od 20:00 bavit.  Svobodná hospoda je tu pro vás! Přijďte diskutovat do online hospody přes ZOOM na bit.do/svobodna-hospoda, nebo můžete poslouchat zde na Facebooku.

 

Meeting ID: 988 4029 5488 

Passcode: sberanem