Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci má volební potenciál 9,5%! – 26/2021

Formace Trikolora Svobodní Soukromníci má volební potenciál 9,5%! – 26/2021

image

 

Týdeník Svobody – 26. týden 2021

Zobrazit email v prohlížeči 

 

image

 

Svobodě a odpovědnosti zdar!

 

Podzimní sněmovní volby se blíží mílovými kroky. V jednom z posledních průzkumů nám agentura Median přisoudila potenciál 9,5%! 

 

S takto velkým potenciálem se nemusíte bát propadlého hlasu. Věříme a uděláme pro to maximum, abychom to dokázali!

 

Velmi si vážíme každé podpory. Zároveň nás ale čeká ještě spousta práce. Chystáme celou řadu akcí, kde se budeme potkávat a budete tak mít možnost s námi hovořit o celé řadě věcí. Chystáme speciální roadshow po České republice. Bližší info k této akci vám napíšeme v následujících týdenících. Těšíme se na vás! Již brzy!

 

image

 

Zdroj: Median, 1. – 30. 6. 2021, reprezentativní vzorek 654 respondentů nevylučujících účast.


 


 
Dále vám přinášíme čtvrtý (poslední) díl upřímné zpovědi předsedy Libora Vondráčka, tentokrát především o Svobodě slova

 

Libor Vondráček na tyto otázky odpovídá velmi otevřeně. Poslechněte si velmi zajímavý pohled našeho předsedy – stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 

 

image

 

 

S pozdravem a přáním hezkého dne

Libor Vondráček

předseda Svobodných

„Svoboda a odpovědnost musí jít ruku v ruce… jinak zhynou…“
 

 

image

 

Výběr Svobodných střípků
 z médií

 

image

1) Uskupení Trikolora Svobodní Soukromníci představilo stínovou vládu.

Cílem stínové vlády je seznámit veřejnost s programovými prioritami tohoto pravicového uskupení a zároveň poukázat na to, že je možné stát řídit zcela jinak, než dosavadní vlády. Tisková zpráva je zde.

 

 

image

2) Libor Vondráček u Bratříčka

Pravidelný pořad Siréna od Ondřeje Tesárka bude pravidelně poskytovat prostor pro krátký komentář našeho předsedy. Poprvé mluvil ve své reportáži z terénu o tématu zachování české koruny.

 

 

image

3) Svobodní popřáli Václavu Klausovi k jeho 80. narozeninám. 

Václavu Klausovi za Svobodné popřáli místopředsedové Miroslav Havrda a Alois Sečkár. Václav Klaus ocenil snahu o vytvopření spojené pravice a tomuto projektu fandí. Zpráva včetně fotografií je na tomto odkaze.

 

image

4) Červnovou tour za zachování české koruny jsme zakončili v Brně!

Poslední školní den jsme trávili v Brně. Sbírali jsme podpisy pod petici za zachování české koruny! Děkujeme všem, kdo se stal hrdinou české koruny a podepsal petici! Info z akce včetně fotogalerie je zde

 

image

5) Zálom: Máte právo žít. 

Místopředseda Luboš Zálom se ve svém příspěvku velmi detailně věnoval otázkám týkajících se celé řady oblastí společenského života – právo na svobodu, majetek, zkrátka „Máte právo žít“. Lubošův příspěvěk je k dispozici zde