Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Stanovisko Svobodných k druhému kolu prezidentské volby

Stanovisko Svobodných k druhému kolu prezidentské volby

Svobodní odmítají urážet pravicové voliče tím, že by jim doporučovali volbu někoho s krycím jménem Bureš nebo Pávek na Prezidenta České republiky. Svobodní nikdy nemohou oficiálně podporovat někoho s komunistickou minulostí do nejvyšší ústavní funkce.

Při tak strašlivém ne/výběru, však máme pochopení pro všechny způsoby volební účasti včetně vhození neplatného hlasu.Nad rámec našeho stanoviska považujeme za krajně znepokojující, že v záplavě argumentů pro ne/volbu obou kandidátů zcela zmizely pravicové argumenty.

Pravicový volič se v České republice dostává do zoufalé situace, neboť jsou mu nabízeny jen prázdné fráze a laciná marketingová hesla. Je proto povinnosti Svobodných tuto prázdnotu zaplňovat a nešetřit ty, kteří kvůli svému máslu na hlavě museli nebo chtěli od pravicové rétoriky ustoupit.

Druhé kolo v tomto složení nemůže dopadnout pro pravici dobře. Temné období pravicového voliče, který nemá zastání ve vládě ani v osobě prezidenta tak bude pokračovat.

Jediným drobným vítězstvím pravice po těchto volbách může být prozření voličů, že se snad již zcela odhalily ty strany, které se před voliči za pravicové jen vydávají. Členy a voliče těchto stran rádi přivítáme v našich řadách.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodní

Svobodní

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31