Soutěžte se Svobodnými

Soutěžte se Svobodnými

PŘÍBĚH NESVOBODY

literární soutěž (květen 2021):

Žijeme v době, v které se život změnil na statistiku, člověk byl degradován na položku a lidská duše byla ponížena na rozhraní pozitivity a negativity zdravotního testu. Chceme vědět, že člověk ještě existuje. S celou svojí komplexností a krásou variability lidskosti. Ukažte nám, že tomu tak je a pošlete nám Váš příběh. Zajímá nás jakýkoli text o Vás, nebo Vašich blízkých, Váš úhel pohledu, Vaše sny, co bude, nebo mělo být jinak, kdybychom mohli žít, jak jsme byli zvyklí.

Své texty posílejte na: pribehnesvobody@svobodni.cz

Do předmětu mailu napište Literární soutěž a k zaslanému dílu napište celé Vaše jméno a kontakt (tel, mail). Posílejte průběžně jakýkoli literární útvar o rozsahu 1 až 10 stran (ve Wordu). Tedy např. povídku, esej, úvahu, či báseň apod. Jedinou podmínkou je vztah k „době covidové“.

Každých čtrnáct dní do 30.6. vybereme jednoho výherce, jehož dílo se zveřejní a obdrží knižní cenu: Ceorge Orwell: 1984, Aldous Huxley: Konec civilizace, Ayn Randová: Atlasova vzpoura.

Literární soutěž již probíhá v plném proudu a prvním výhercem se stal pan Ing. Václav Prokůpek, PhD., Dr.h.c., kterému tímto blahopřejeme a děkujeme za jeho příběh, který nás velmi zaujal. Výherní příběh pana Prokůpka je k dispozici na tomto odkaze: Oblíbená učitelka v Plzni se nenechala očkovat, hrozí jí vyhazov

Nyní vám přinášíme další příspěvek z literární soutěže „Příběh nesvobody“. Tentokrát nesoutěžní, protože je z naší vlastní dílny. Paní Markéta Karešová velmi pěkně popsala svůj příběh, který je k dispozici k přečtení na tomto odkaze.

SOUTĚŽ VŠAK POKRAČUJE DÁLE! Na další výherce čekají hodnotné ceny. Podělte se s námi o své příběhy.

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31