Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

„Oblíbená učitelka v Plzni se nenechala očkovat, hrozí jí vyhazov. Vyhodí i politiky bez sleziny?,“ prvním výhercem v soutěži je Václav Prokůpek

„Oblíbená učitelka v Plzni se nenechala očkovat, hrozí jí vyhazov. Vyhodí i politiky bez sleziny?,“ prvním výhercem v soutěži je Václav Prokůpek

Oblíbená učitelka v Plzni se nenechala očkovat, hrozí jí vyhazov.

Vyhodí i politiky bez sleziny? To by měl Babiš smůlu!

Svobodní vyhlásili literární soutěž o velmi zajímavé věcné ceny. Zúčastnit se může každý, kdo se svěří se svým covidovým příběhem. Literární soutěž již probíhá v plném proudu a prvním výhercem se stal pan Ing. Václav Prokůpek, PhD., Dr.h.c., kterému tímto blahopřejeme a děkujeme za jeho příběh, který nás velmi zaujal.

SOUTĚŽ VŠAK POKRAČUJE DÁLE! Na další výherce čekají hodnotné ceny. Podmínky soutěže naleznete na tomto odkaze – literární soutěž.

A teď výherní příběh pana Prokůpka:

Oblíbená učitelka v Plzni se nenechala očkovat, hrozí jí vyhazov.

Vyhodí i politiky bez sleziny? To by měl Babiš smůlu!

Paní Magdaléna Krátká učí na základní škole už pětatřicet let. V dubnu si ji zavolal ředitel a dal jí velkoryse kód pro očkování proti covidu. Podle oficiálních českých médií na čele s Českou televizí, by se mohlo zdát, že ji nic lepšího nemohlo potkat. Ale věc má háček. Paní učitelka, která je u dětí nesmírně oblíbená, totiž má vyoperovanou slezinu (mimochodem třeba jako český premiér Babiš). Paní Magda zašla za svou praktickou lékařkou a ta jí nejen očkování ze zdravotních důvodů nedoporučila, ale dokonce ji napsala i lékařskou zprávu, že jí nedoporučuje, aby proti covidu očkována nebyla. Paní učitelka zašla za ředitelem a předložila mu lékařské doporučení, aby nebyla očkována a bojovala proti koronaviru jiným způsobem.

To si ovšem naběhla, jelikož ředitel školy jí jasně vysvětlil, že neví, co s tím. Dokonce jí sdělil: „Dovedete si představit tu situaci. Tady nejsme v parlamentu, abych si mohl kvůli jednomu jedinci nebo pár dalších dovolit zakoupit plexiskla před vyučující, kteří nebudou očkovaní. Navíc paní učitelka je na škole jediná, která se rozhodla (a to zdůrazňuji ze zdravotních důvodů) do tohoto vakcinačního experimentu nejít. „Budete černá ovce,“ řekl paní Magdě ředitel školy.

A paní Magda to hned poznala, ředitel si totiž tuto novinku nenechal jen pro sebe, a tak dnes s ní na škole, kde učí pětatřicet let, nemluví ani školník, ba co více – i u dětí začala ztrácet autoritu, protože i ty dostaly doma od rodičů radu – prosím tě, co je to za „učitelku“, když se nenechá očkovat. A tak paní Magdalena podlehla a rozhodla se, že se očkovat i za cenu zdravotního rizika raději dá, než aby přišla o práci. Dokonce se dostala až k samotnému úkonu. Jenže nastal problém, jelikož u lidí očkovaných s kódem a ne kvůli věku, musíte předložit lékařskou zprávu, a ta byla zamítavá. Takže paní učitelce z Plzně nezbylo nic jiného, než zůstat neočkovaná.

Momentálně je na neschopence, navštěvuje psychiatra a diví se, co je v České republice vůbec možné. Mimochodem, co třeba právo odmítnout zdravotní úkon? Co Ústava ČR? „Soudy a advokáti stojí velké peníze a nejsou pro učitele ze základních škol. Nechci svoji rodinu vystavovat mediální kampani,“ tvrdí paní Magdaléna a rozhodla se, že zřejmě ze školství odejde dělat administrativní práci. Tedy až skončí její neschopenka nebo buď ona, nebo někteří politici skončí v blázinci.

Již jsem zmínil, že slezinu nemá třeba premiér Andrej Babiš a dlouho tvrdil, že neví, jestli se nechá očkovat. Nyní je vše jinak. I když existují „konspirační teorie“, že sestřička, která mu dávala injekci, zakryla ten rozhodující manévr a vakcína místo do těla zamířila mimo. Objevily se fotky na facebooku, dokonce se detailně rozebíraly i nahrávky. Nevím, jak to bylo, nebyl jsem u toho. Ale jedno je jasné, pro paní učitelku z Plzně takovýto „úkon neúkon“ nikdo neudělá a její život i život její rodiny se rozpadá jen proto, že ze zdravotních důvodů nemůže být očkována proti covidu.

Mimochodem, jistě je celá řada našich politiků nějakým zdravotním handicapem postižená a určitě se nedá očkovat. Možná o tom bude mlčet, možná si obstará falešné potvrzení, ale v parlamentu se jim dopřeje luxusu i dobrého živobytí.

Mezi tím bude paní učitelka Magdalena K. prožívat muka, jako řada českých, moravských a slezských občanů. Podle Ústavy jsme si totiž všichni rovni. Ale víte, jak to u nás ve skutečnosti je. Někteří jsou si prostě rovnější!

Václav Prokůpek, registrovaný příznivec Svobodných                            

A člen okrskové volební komise za Trikolóra – Svobodní – Soukromníci

Ing, Václav Prokůpek, PhD, Dr.h.c.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31