Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Podpora pro Martina Dvořáka

Podpora pro Martina Dvořáka

V senátních volbách v Praze 4 nakonec nemáme vlastního kandidáta, a proto podporujeme kandidaturu Ing. Martina Dvořáka, nestraníka nominovaného ODS.

Martin Dvořák je rodák z Podolí, bývalý vynikající triatlonista a nyní už dlouhá léta neúnavný organizátor sportovních akcí pro veřejnost. S našim lídrem Aloisem Sečkárem se potkali na rodinném orientačním běhu po sídlišti Krč.

Naživo je to velký sympaťák, ze kterého vyzařuje pohoda a zároveň odhodlání. Je to člověk, pro kterého pravice a svoboda nejsou jen prázdná slova, jehož názory jsou nám blízké. Co vzkazuje voličům?

„Do politiky je třeba vrátit hodnoty. Jen tak se vrátí i důvěra, a ta je spojena s osobnostní odpovědností. To je to, co politice chybí, proč je politika zaměňována s politikařením. Umět definovat svůj postoj, mít své názory, jít za společným veřejným cílem, umět se za něj postavit, posunout věci vpřed a ustát to. A to vše veřejně, otevřeně.“

https://www.facebook.com/MartinZeCtyrky/
https://odspraha4.cz/profil/ing-martin-dvorak/

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31