4 PRO 4

4 PRO 4

Na radnici Prahy 4 letos kandidujeme v koalici s názvem 4 PRO 4 – Svobodní + Soukromníci + Pro Prahu + Nezávislí. Program, kandidátní listinu a další informace naleznete na webu http://4pro4.cz

Sebelepší program a myšlenky větší ekonomické a osobní svobody jsou nepoužitelné, pokud chybí mandát, aby se mohla alespoň část z nich prosadit v praxi. Před čtyřmi lety jsme kandidovali samostatně – a zůstali těsně před branami zastupitelstva. Proto jsme v roce 2018 utvořili toto uskupení čtyř menších stran, které pojí celá řada společných názorů.

Komunální politika, na rozdíl od celostátní úrovně, není tolik o výrazné ideologii, ale především o každodenní poctivé práci. Pokládáme za rozumné spojit síly a nabídnout koaliční kandidátku, která v sobě skrývá léty prověřené zkušenosti a znalosti, ale i čerstvou krev a sílu. Koalice s jinými má vždycky svoje pro i proti, ale věříme, že v této jednoznačně převažují „pro“.

S našimi partnery jsme snadno našli společnou řeč i programový průnik. Bude nám ctí utkat se společně s nimi s ostatními subjekty o přízeň voličů z Prahy 4.

Program, kandidátní listina a další informace: http://4pro4.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Alois Sečkár

Alois Sečkár

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31