TZ: Svobodní mají historicky prvního senátora, stal se jím Jaroslav Chalupský!

TZ: Svobodní mají historicky prvního senátora, stal se jím Jaroslav Chalupský!

Tisková zpráva, Praha, 12. 10. 2020

Ve dnech 9. a 10. října 2020 se konalo druhé kolo senátních voleb. Ve volební obvodě číslo 15 – Pelhřimov, se utkal náš kandidát Ing. Jaroslav Chalupský s politickým matadorem, Milanem Štěchem (ČSSD). Hlasy voličů nakonec rozhodly, že Svobodní mají historicky prvního senátora a jsou parlamentní stranou.

Děkujeme všem, kteří nám vyjádřili podporu v druhém kole senátních voleb, v souboji v obvodě 15 – Pelhřimov.

„Děkuji všem přátelům, nejen na Facebooku, protože je to především jejich úspěch, já ho jen umožnil a řídil do cíle. Budeme pracovat na tom, aby se to srdce a rozum (volební heslo Hradec srdcem a rozumem, bez vás to dělat nebudem!) šířily dal do regionu a do Senátu.“

„Chci moc poděkovat Petru Machovi, jehož názorové panely na náměstí, mě z 90 % oslovily a tím trochu přivedly k politice, chci poděkovat Tomášovi Pajonkovi, který nám neskutečně věřil a dal podporu a zcela volnou ruku v minulých komunálních volbách, které nás přivedly až na radnici! Speciální poděkování patří současnému předsedovi Liborovi Vondráčkovi a všem Svobodným, kteří mi propůjčili svůj dres a maximálně důvěřovali mé vizi“, uvádí ke svému úspěchu Jaroslav Chalupský.

„Je to pro nás velký závazek, tuto šanci musíme využít k tomu, abychom reálně začali pomáhat lidem. Tu šanci nám dali voliči a podporovatelé, které nesmíme zklamat. Významnou měrou nám tu šanci dal sám Jarda, tím, že se za nás rozhodl kandidovat a svými myšlenkami dokázal oslovit nadpoloviční většinu lidí, kteří vyrazili k volbám na Pelhřimovsku a Hradecku. Teď nás čeká hodně práce, ale těšíme se na ni. Ještě jednou všem děkuji,“ říká náš předseda Libor Vondráček.

PhDr. Marek Hejduk, LL. M., MBA
tiskový mluvčí Svobodných

Případné dotazy prosím směřujte na: mluvci@svobodni.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31