Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

TZ: Svobodní mají nového tiskového mluvčího s nejlevnějším telefonem v republice!!! Říká o sobě, že je „chudý Prchal“.

TZ: Svobodní mají nového tiskového mluvčího s nejlevnějším telefonem v republice!!! Říká o sobě, že je „chudý Prchal“.

Tisková zpráva, Praha, 20. 8. 2020

Svobodní představují nového tiskového mluvčího. Je jím PhDr. Marek Hejduk, LL. M., MBA, který dříve pracoval jako tiskový mluvčí Správy základních registrů, kde měl na starosti komunikaci a marketing ve státní správě a samosprávě. Rovněž absolvoval renomovaný kurz v oblasti public relations ve společnosti APRA (Asociace Public Relations Agentur).

Zeptali jsme se přímo Marka Hejduka, co od nové pozice očekává? „Je to pro mě výzva, politický marketing je zcela něco jiného, než jsem dělal na Správě základních registrů, nicméně věřím, že se nám v brzké době podaří naší značku dostatečně prezentovat v médiích a zároveň se nám podaří skrze média být blíž k voličům a vysvětlovat jim náš program. U politické strany je marketing jednou z klíčových činností, na kterou se musíme intenzivně zaměřit. V současné době již máme připravenou strategii, jak proniknout do médií. Z pohledu politického marketingu bych byl rád pro Svobodné tím, kdo je Marek Prchal pro ANO. Musíme si však uvědomit, že zdaleka nemáme tolik finančních prostředků jako ANO, takže naše práce bude trochu o něčem jiném. Já jsem jediný tiskový mluvčí s nejlevnějším telefonem, ale znáte to, i se starým telefonem se dá…., aspoň je to retro“. Dodává s nadsázkou Marek Hejduk.

Případné dotazy prosím směřujte na: mluvci@svobodni.cz, hejduk.svobodni@seznam.cz

#communicationmatters  #nejsmeovcejsmeberani

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Tiskový mluvčí

Tiskový mluvčí

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31