Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Další komplikace pro starší benzínová auta a další privilegia pro elektromoobily z dílny koalice i opozice

Další komplikace pro starší benzínová auta a další privilegia pro elektromoobily z dílny koalice i opozice

Jak se dnes komplikuje život řidičům? To není jen unijní zákaz prodeje nových aut na benzin a naftu od roku 2035, ale i emisní normy, které ztěžují podmínky pro řidiče již existujících vozů. Pro starší vozidla tu bude nově vytvořen problém s tankováním.

Pro majitele starších aut, ale také pro ty, kdo jezdí málo nebo třeba nechávají svůj stroj přes zimu stát – jako třeba motocyklisté či majitele sekáček na trávu – může představovat problém nové palivo E10, které se začne na čerpacích stanicích v Česku prodávat od ledna.

Stínový ministr dopravy a ministr dopravy si notovali na Primě. I kvůli těmto dvěma pánům dál sbíráme podpisy proti zákazu aut na benzin a naftu www.svobodni.cz/auta. Děkujeme všem, kteří se podepsali!

Martin Kolovratník se v nedělní Partii hrdě chlubil, že vymyslel speciální SPZ, aby mohla být elektroauta zvýhodňována.‼️ Opět nám to připomenulo, že Fialova vláda je jako Babišova vláda s Fialovou tváří. Výsledek pro občana je nakonec velmi podobný.

V otázce Green Dealu mezi oběma není rozdíl. Co Andrej Babiš se svou vládou sjednal a zarámoval, to Fialova vláda vesele naplňuje.

Co si z toho odnést? ❌ Výhody pro vyvolené majitele elektromobilů na úkor většiny, tak schvaluje Fialova i Babišova parta. ✅ Pokud chcete férové podmínky pro všechny a vládu, která nebude stranit elitám, volte Svobodné!

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31