Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Lidé

Lidé

Republikové předsednictvo

Libor Vondráček

předseda

predseda@svobodni.cz

Miroslav Havrda

místopředseda

havrda@svobodni.cz

Tomáš Macek

místopředseda

Luboš Zálom

místopředseda

lubos.zalom@gmail.com

Experti strany

Luboš Zálom

koordinátor skupin

lubos.zalom@gmail.com

Karel Diviš

digitalizace, obchod a podnikání

Markéta Šichtařová

finance a sociální věci

Jiří Strachota

energetika a Green Deal

jiri.strachota@svobodni.cz

Matěj Gregor

Evropská unie

Jiří Svoboda Randula

kultura

Bohuslav Coufal

kryptoměny

Jiří Hynek

obrana

Radek Suchý

právo

Jiří Podhradský

doprava a místní rozvoj

Natalie Vachatová

svoboda slova

Tomáš Houška

školství

tomas@tomian.cz

Robert Vlášek

vnitro

Libor Vondráček

zahraničí

predseda@svobodni.cz

Miroslav Havrda

zdravotnictví

havrda@svobodni.cz

odborník na zemědělství Pavel Šrámek

Pavel Šrámek

zemědělství

Jan Kadlec

životní prostředí

jan.kadlec@svobodni.cz

Náš senátor a naši starostové

Jaroslav Chalupský

senátor – obvod 15

Vladimír Urban

město Lom

Jaroslava Bedřichová

Ostrožská Nová Ves

Ivan Zetek

Svárov

Martin Kratochvíl

Městys Zlonice

Republikový výbor

Veronika Blažková

Pražský předseda

Ivana Burešová Marková

člen ReV

ivana.marek@seznam.cz

Michal Ciblo

člen ReV

ciblo.svobodni@email.cz

Pavel Dittrich

Ústecký předseda

djtechnic@centrum.cz

Karel Diviš

člen ReV

Jan Dočekal

člen ReV

Václav Dušek

Plzeňský předseda

Matěj Gregor

Moravskoslezský předseda

Zdenek Gottvald

Libercký předseda

Miroslav Havrda

místopředseda ReV

havrda@svobodni.cz

Marek Hejduk

člen ReV

Dominik Hrubý

člen ReV

dominik.hruby@svobodni.cz

Tomáš Hudos

Olomoucký předseda

Stanislav Chudoba

Karlovarský předseda

Pavol Jašňák

Pardubický předseda

Milan Jirků

Jihomoravský předseda

Jan Kadlec

člen ReV

jan.kadlec@svobodni.cz

Markéta Karešová

Jihočeský předseda

Bedřich Laube

člen ReV

Jan Leština

člen ReV

Filip Leško

člen ReV

Tomáš Macek

místopředseda ReV

Jan Pantálek

Zlínský předseda

Roman Pátek

Královéhradecký předseda

Jan Jakub Ptáček

člen ReV

Václav Ptáčník

Středočeský předseda

Jiří Svoboda Randula

člen ReV

Irena Steinhauserová

člen ReV

Pavel Strunz

člen ReV

Jan Šebelík

člen ReV

Jana Tatýrková

člen ReV

Přemysl Tišer

člen ReV

Ondřej Urban

člen ReV

Filip Valtr

člen ReV

Roman Vitt

člen ReV

Robert Vlášek

místopředseda ReV

Libor Vondráček

předseda ReV

predseda@svobodni.cz

Luboš Zálom

místopředseda ReV

lubos.zalom@gmail.com

V zastupitelstvu pro Vás pracuje 117 našich členů, nominantů a kandidátů ze sdružení Svobodných a nezávislých kandidatu (stav k 1. 1. 2023)

kraj

město

jméno

mandáty
pro NK
a Svobodné

zisk %  pro kandidátku

Praha

Praha 9

Laube Bedřich Bc.

1

6,66%

Jihomoravský

Znojmo

Beranová Bohumila – místostarostka

2

5,58%

Jihomoravský

Znojmo

Bartas Bert MUDr. Mgr.

2

5,58%

Jihočeský

Písek

Anděl Marek

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Černý Jiří Bc.

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Krejča Miroslav Ing. Bc. CSc.

4

13,28%

Jihočeský

Písek

Nebes Lukáš

4

13,28%

Praha

Praha 18

Martin Halama

1

16,63%

Zlínský

Uherské Hradiště

Náplava Mojmír Mgr.

1

17,70%

Moravskoslezský

Nový Jičín

Farda Pavel

1

5,32%

Pardubický

Chrudim

Haase Jan MUDr.

3

8,74%

Pardubický

Chrudim

Lichtenberg Petr

3

8,74%

Pardubický

Chrudim

Slavíková Iva MUDr.

3

8,74%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Chalupský Jaroslav Ing.

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Petrů Milada

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Pokorný Jan doc. RNDr. CSc. 

4

11,39%

Jihočeský

Jindřichův Hradec

Votava Libor Ing. Ph.D.

4

11,39%

Středočeský

Kutná Hora

Geřábek Petr MUDr. 

1

5,71%

Středočeský

Beroun

Zálom Luboš Mgr.

1

7,08%

Středočeský

Mělník

Ptáčník Václav MUDr.

1

5,94%

Ústecký

Jirkov

Duchan Pavel Ing.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Koprušťák Josef Ing.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Lisý Antonín Mgr.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Müller Radek IEn.

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Šebek Josef – místostarosta

6

20,02%

Ústecký

Jirkov

Šustr Jan Bc.

6

20,02%

Ústecký

Bílina

Dvořák Josef Mgr. Ing. Ph.D.

1

5,46%

Středočeský

Slaný

Hůla Jiří

1

5,97%

Středočeský

Poděbrady

Holas Miroslav Ing. – místostarosta

2

10,39%

Středočeský

Poděbrady

Mikolanda Miloš RNDr. 

2

10,39%

Praha

Praha 22

Konopásek Jan Ing.

5

17,13%

Jihočeský

Český Krumlov

Němec Vojtěch DrPH, MBA, BBA

1

5,87%

Středočeský

Milovice

Kužel Jaroslav

1

7,74%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Gregor Matěj

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Spusta Radim Bc.

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Staňová Alena

4

22,57%

Moravskoslezský

Ostrava-Vítkovice

Šťastný Drobňák Filip

4

22,57%

Kraj Vysočina

Moravské Budějovice

Stejskal Petr Mgr.

1

7,90%

Královéhradecký

Nový Bydžov

Špinar Jiří 

1

4,01%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Cimprich Michal

3

15,12%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Malý David Bc.

3

15,12%

Královéhradecký

Třebechovice pod Orebem

Prokeš Richard

3

15,12%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Kocáb Vojtěch Ing. – místostarosta

3

12,60%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Machotka Pavel Ing.

3

12,60%

Jihomoravský

Moravský Krumlov

Procházka Martin Ing.

3

12,60%

Karlovarský

Horní Slavkov

Bačina Petr

3

17,19%

Karlovarský

Horní Slavkov

Leisner Jan Ing.

3

17,19%

Karlovarský

Horní Slavkov

Tršo Petr

3

17,19%

Jihočeský

Bechyně

Horňák Ivan

1

11,34%

Ústecký

Meziboří

Francová Olga Bc.

1

9,95%

Pardubický

Králíky

Krabec Dušan Mgr.

2

12,79%

Pardubický

Králíky

Šebek René Ing. 

2

12,79%

Jihočeský

Velešín

Petr Jan

1

6,92%

Jihomoravský

Mutěnice

Brožovič Jaroslav

2

12,00%

Jihomoravský

Mutěnice

Ševčíková Jana

2

12,00%

Ústecký

Lom

 Zavázalová Jitka

6

25,17%

Ústecký

Lom

Hába Zdeněk

6

25,17%

Ústecký

Lom

Listopad Karel

6

25,17%

Ústecký

Lom

Maříková Eva Ing.

6

25,17%

Ústecký

Lom

Škarka Přemysl

6

25,17%

Ústecký

Lom

Urban Vladimír – starosta

6

25,17%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Bedřichová Jaroslava Ing. – starostka

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Doruška Jan Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jahodíková Monika Bc.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Jurásek Marek – místostarosta

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Klabačková Lucie Mgr.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Lažek Jaromír Ing. – místostarosta

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Peprníček Jaroslav

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Pjajčík Vít Mgr.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Tischer Martin Ing.

10

51,98%

Zlínský

Ostrožská Nová Ves

Zalubilová Jitka

10

51,98%

Olomoucký

Rapotín

Kalbáč Martin Ing.

1

7,22%

Středočeský

Mukařov

Mádr Pavel MVDr. CSc., MBA

1

11,30%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Houfek Pavel – místostarosta

3

17,53%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Korecký Zdeněk

3

17,53%

Kraj Vysočina

Golčův Jeníkov

Strachota Jiří Mgr. CSc.

3

17,53%

Středočeský

Libiš

Štětka Michal Bc.

1

8,26%

Středočeský

Zlonice

Černý Alexandr

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Kratochvíl Martin Bc. – starosta

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Šafner Ladislav

4

29,31%

Středočeský

Zlonice

Tomsová Kateřina Ing.

4

29,31%

Královéhradecký

Vítězná

Baláková Zdeňka Ing. 

2

27,43%

Královéhradecký

Vítězná

Ježek Petr – místostarosta

2

27,43%

Středočeský

Radim

Fuhrman Robert Mgr.

3

36,80%

Středočeský

Radim

Mašín Jaroslav

3

36,80%

Středočeský

Radim

Petránková Andrea Ing.

3

36,80%

Středočeský

Liteň

Ing. Jiří Vodička

1

44,10%

Královéhradecký

Mostek

Čechovičová Štěpánka

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Chalupník Jaroslav – místostarosta

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Jirásek Petr

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Petr Lukáš RNDr. Mgr. Ing.

5

41,45%

Královéhradecký

Mostek

Rouhová Irena DiS.

5

41,45%

Kraj Vysočina

Stonařov

Petr Veliký Ing.

1

10,55%

Jihomoravský

Dyjákovice

Gebová Eva

1

13,53%

Středočeský

Záboří nad Labem

Pospíšil Pavel

1

100,00%

Středočeský

Vraný

Procházková Zuzana DiS. 

2

17,99%

Středočeský

Vraný

Sýkora Václav

2

17,99%

Středočeský

Svárov

Janoušková Šárka Mgr.

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Králíček Tomáš

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Loula Libor

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Šona Marek

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Urban Václav

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Zetek Ivan – starosta

7

100,00%

Středočeský

Svárov

Zetková Mariana Ing.

7

100,00%

Moravskoslezský

Řeka

Liszka Jindřich Ing.

3

32,62%

Moravskoslezský

Řeka

Wlosok Jan Mgr.

3

32,62%

Moravskoslezský

Řeka

Šotkovský Petr Ing.

3

32,62%

Olomoucký

Říkovice

Pacek Miloš Mgr.

2

29,31%

Olomoucký

Říkovice

Pitner Jakub Ing.

2

29,31%

Jihočeský

Doudleby

Klor Ondřej

1

100,00%

Kraj Vysočina

Radkovice u Hrotovic

Meca Miloslav – místostarosta

2

24,70%

Kraj Vysočina

Radkovice u Hrotovic

Jakub Jiří Ing.

2

24,70%

Plzeňský

Svéradice

Dušek Václav

1

100,00%

Jihočeský

Přeštěnice

Dvořák Pavel Ing.

2

25,51%

Jihočeský

Přeštěnice

Tollinger Milan

2

25,51%

Karlovarský

Odrava

Cetkovský Jan

1

16,69%

Jihočeský

Radimovice u Tábora

Jan Kadlec

1

54,76%

Krajská předsednictva

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

  • Milan Jirků
    předseda
    jirku@svobodni.cz
  • Jiří Podhradský
    místopředseda
  • Jiří Randula
    místopředseda
  • Roman Vitt
    místopředseda

Karlovarský kraj

  • Stanislav Chudoba
    předseda
  • Petr Moses
    místopředseda
  • Josef Švabcik
    místopředseda

Královéhradecký kraj

  • Ing. Roman Pátek
    předseda
  • RNDr. Mgr. Ing. Lukáš Petr, MBA
    místopředseda
  • Ing. Jan Kytýr
    místopředseda
  • RNDr. Ing. Oldřich Horák, Ph.D.
    místopředseda
    horak@svobodni.cz

Liberecký kraj

  • Zdenek Gottvald
    předseda
  • Ing. Bc. Přemysl Tišer
    místopředseda

Moravskoslezský kraj

  • Matěj Gregor
    předseda
  • David Kohut
    místopředseda
  • Jan Klimek
    místopředseda
  • Filip Leško
    místopředseda
    lesko@svobodni.cz
  • Ing. Petr Veselý
    místopředseda
    vesley@seznam.cz

Olomoucký kraj

  • Tomáš Hudos
    předseda
  • Mgr. Petr Valenta
    místopředseda
  • Mgr. Bohuslav Coufal
    místopředseda

Pardubický kraj

  • Pavol Jašňák
    předseda
  • Ing. Zdeněk Přikryl
    místopředseda
    prikryl@iol.cz
  • Petr Rydval
    místopředseda
  • Pavel Němec
    místopředseda

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

Středočeský kraj

Ústecký kraj

Kraj Vysočina

Zlínský kraj

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31