Vzpomínka na Lukáše Jizbu

Vzpomínka na Lukáše Jizbu

Lukáš Jizba

Lukáš Jizba byl předsedou Svobodných Královéhradeckého kraje od dubna 2016 do prosince 2017. Bylo mu 36 let. Členem strany Svobodných byl od roku 2014, ale s myšlenkami strany sympatizoval již od jejího založení.

Jeho koníčkem i prací byly finance, velkým koníčkem potom střelba a byl také nositelem zlaté plakety prof. Janského a registrovaným dárcem kostní dřeně.

Poslední období pracoval pro význačnou bankovní finanční skupinu Swiss Life a spravoval majetky svých klientů.

Lukáš byl člověk velmi positivní, vnímavý, s osobitým smyslem pro humor. Vždy měl velký nadhled a vyzařoval z něho až aristokratický duch.

Osobně jsem s Lukášem přicházel do styku nejen v krajských schůzkách Svobodných, ale našli jsme si čas i na dobrou skleničku vína nebo piva či návštěvu zajímavé kulturní akce v Praze a v Hradci Králové.

Bohužel, stalo se obrovské neštěstí. 25. 1. 2018 po osmé hodině ranní dostal ford, v kterém seděl Lukáš, na zledovatělé vozovce mezi Bělečkem a Býští smyk a došlo k obrovské tragédii.

Všichni Svobodní budeme mít i nadále Lukáše v našich srdcích a vzpomeneme na něho i zapálením svíčky na následující schůze Svobodných, která se bude konat 15. února 2018.

 

Čest Tvé památce, měli jsme Tě, Lukáši, rádi.

Miroslav Havrda, Oldřich Horák, Iva Cvetanova, Martin Kyselý, Michal Krejčí a další členové a příznivci Svobodných.

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

MUDr. Miroslav Havrda

MUDr. Miroslav Havrda

místopředseda strany a mluvčí odborné skupiny Svobodných pro zdravotnictví

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31