Jihočeští Svobodní: Anděl a Chalupský do Senátu!

Jihočeští Svobodní: Anděl a Chalupský do Senátu!

Jsme rádi, že v Jihočeském kraji můžeme v obou volebních obvodech našim voličům doporučit kandidáty do Senátu, kteří se ztotožňují s naším Svobodným senátorským desaterem.

V senátní obvodu č. 15 – Pelhřimov (zasahující i na Jindřichohradecko) je to náš nezávislý kandidát Jarda Chalupský a v obvodu č. 12 Strakonice (zahrnující i západní části okresů Písek a Prachatice) Marek Anděl.

Ing. Jaroslav Chalupský

46 let, manažer kvality, radní města, podnikatel, ekonom, odborník na strategické řízení a zavádění změny, předseda rozvojového výboru, nestraník, Jindřichův Hradec IV

Kandiduje jako nestraník s nominací od strany Svobodní.

Mojí vizí je, že se veřejný sektor v regionu začne chovat stejně efektivně jako v soukromé sféře. Začne používat stejný selský rozum a dbát na hospodárnost. Rád bych spojoval šikovné starosty a obce, aby spolu spolupracovali a vzájemně si pomáhali pečovat o své občany. V tomto jim chci být silnou pomocnou rukou. Stejně tak jako při řešení složitějších problémů v obcích. Roli senátora totiž chápu jako určitého velvyslance území na řešení problémů regionu. Senátorská vizitka je klíč k mnoha dveřím a já nejsem zvyklý poslouchat, že něco nejde. Vše má své řešení. Říkat jen: „Já na to upozorňoval, já mám svědomí čisté..“, neberu. Za to si nic nekoupíme. Důležité jsou výsledky!,“ říká Jaroslav Chalupský.

Více o jeho názorech najdete na https://www.hradecsrdcemarozumem.cz/senat/

Marek Anděl

48 let, ředitel elektrárny královského města Písku, písecký zastupitel, organizátor mnoha společenských akcí, nestraník, Písek

Kandiduje jako nestraník s nominací od hnutí Písek Sobě – sdružení nezávislých kandidátů.

Jsem pro zjednodušení státní správy na všech úrovních a pro zjednodušení života nás občanů. Myslím, že pro vykopání studny, nebo stavbu plotu není potřeba proces podobný stavbě malé jaderné elektrárny. EET, daňové hlášení, GDPR a mnoho dalších nástrojů považuji za zbytečné nástroje k buzeraci lidí, kteří se snaží starat sami o sebe, poskytovat služby či zboží ostatním a nezatěžovat stát. Umím a chci aktivně spolupracovat s místní samosprávou, s podnikateli, místními spolky a podporovat veškeré občanské aktivity. Váš hlas může změnit směr. V Senátu mají být zástupci občanů daného regionu, ne loutky stranických sekretariátů velkých Parlamentních stran,“ říká Marek Anděl.

Více o jeho názorech najdete na https://andeldosenatu.cz/

Předsednictvo jihočeského krajského sdružení Svobodných, 27. září 2020

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Ing. Jaroslav Chalupský

Ing. Jaroslav Chalupský

senátor za Svobodné – obvod 15

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31