Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese

Svobodní zvolili novým místopředsedou Josefa Kálese

Zastupitel města Chrudim a lídr Svobodných v Pardubickém kraji Josef Káles byl zvolen novým místopředsedou Strany svobodných občanů. Ve volbě porazil lídra středočeské kandidátky Luboše Záloma a předsedu pražského sdružení Pavla Štrosse. Místopředsedu Svobodných volí všichni členové strany ve vnitrostranickém internetovém hlasování.

„Svobodní sdružují vzdělané a zkušené lidi s výbornými návrhy, které pomohou zvýšit životní úroveň, zjednodušit byrokracii a zajistit větší bezpečnost v České republice. Udělám vše proto, aby Svobodní tento propracovaný program prosadili v Poslanecké sněmovně,“ řekl krátce po svém zvolení nový místopředseda.

Josef Káles je zastupitelem města Chrudim, kde Svobodní v posledních volbách získali téměř 9 % hlasů. Absolvoval politologii a mediální studia na Masarykově univerzitě v Brně a pohybuje se v oblasti marketingové komunikace. Do krajských voleb jde na 2. místě společné kandidátky Svobodných a Soukromníků v Pardubickém kraji.

Volba místopředsedy se konala poté, co z funkce místopředsedy Svobodných odstoupil Jiří Hemerle kvůli nečekaným pracovním důvodům.

Praha 30. května 2016

Jak probíhají volby u Svobodných viz zde.

TZ ve formátu PDF ke stažení zde.

 

Kateřina Kašparová
tisková mluvčí Svobodných

e-mail: kasparova@svobodni.cz
telefon: 736 530 384
 

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Josef Káles

Josef Káles

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31