Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Svobodní kandidují ve více než 50 obcích

Svobodní kandidují ve více než 50 obcích

Svobodní kandidují v podzimních komunálních volbách ve více než 50 obcích České republiky.

V Praze kandidují Svobodní ve všech obvodech do Zastupitelstva Hl. m. Prahy a do zastupitelstev městských částí Prahy 3, Praha 5, Prahy 7, Prahy 11, Prahy 14, Prahy 15 a Prahy-Petrovic a v Dolních Chabrech.

Ve Středních Čechách kandidují Svobodní v Říčanech, Hovorčovicích, Radějovicích, Pohoří, Kamenných Žehrovicích, Čelákovicích, Kladně, Kolíně, Příbrami, Mělníku, Měšicích, Žlebech, Nové Vsi pod Pleší.

V Karlovarském kraji ve Vrbici, Tuřanech, Karlových Varech, Sokolově, Lázních Kynžvart a Chebu.

V Jihomoravském kraji ve Znojmě, Mikulčicích, Moravském Krumlově, do magistrátu města Brna a do městských částí Brno Sever, Brno-Střed, Brno-Bohunice, Brno-Bystrc, Brno-Královo Pole, Brno-Žabovřesky.

V Libereckém kraji ve Vyskeři.

V Pardubickém kraji v Chrudimi.

V Moravskoslezském kraji v Ostravě, Hlubočci a Novém Jičíně.

Ve Zlínském kraji v Otrokovicích.

Na Vysočině v Jihlavě, v Nové Cerekvi, v Novém Městě na Moravě, v Třešti, ve Žďáru nad Sázavou, Horní Rožínce a Stonařově.

V Jižních Čechách kandidují Svobodní v Písku, Milevsku, Libníči, ve Vimperku, Českých Budějovicích, Čkyni, Týně nad Vltavou, Protivíně a Putimi.

V Olomouckém kraji byly podány kandidátky v Jeseníku, Polomí, Hačkách, a Lipové-lázních.

V Královéhradeckém kraji Svobodní kandidují v Hradci Králové, Lázních Bělohradě, Novém Bydžově, Náchodě a Týništi nad Orlicí.

V Ústeckém kraji v Děčíně, Čížkovicích, Jílovém a v Moldavě v Krušných Horách.

V drtivé většině obcí kandidují Svobodní samostatně, v Českých Budějovicích kandidují Svobodní v koalici s Českou pirátskou stranou. V Třešti na kandidátní listině ODS. V několika obcích dohromady s nezávislými kandidáty. Předseda Svobodných kandiduje na samostatné kandidátce  Svobodných v Praze do magistrátu v obvodě Prahy 5. V Chebu je lídrem někdejší starosta a bratr tajemníka Prezidenta republiky Václav Jakl. V Jeseníku kandiduje za Svobodné řada bývalých členů ODS, kteří dlouhodobě kritizovali neúnosné poměry v Olomoucké ODS.

Petr Mach
předseda
www.svobodni.cz
10.8.2010

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31