Novou kandidátku Chrudimáků povede zastupitel Petr Lichtenberg

Novou kandidátku Chrudimáků povede zastupitel Petr Lichtenberg

„Představíme vizi, jak vylepšit fungování radnice a život v Chrudimi. Radnice potřebuje nový pohled na věc. Politici, kteří tam již sedí léta, nové myšlenky nepřinesou. Proto jsme tady,“ říká koaliční kandidát na starostu a chrudimský zastupitel za Svobodné Petr Lichtenberg.

Dvojkou kandidátní listiny bude zdravotní sestra a bývalá chrudimská radní Vladislava Michalová z TOP 09. „Máme společný cíl. Chceme přátelskou radnici a město, ve kterém nás všechny baví žít,“ doplňuje Vlaďka Michalová.

Na kandidátní listině se objeví i městský zastupitel a textař Josef Káles nebo výtvarník Jakub Skřepský.

Společná kandidátka Chrudimáků si dává za cíl soustředit se na opravu a čistotu chodníků a veřejných prostranství, bezpečnost ve městě nebo na dostupnou zdravotní péči v Chrudimi. Konkrétní řešení, jak zlepšit život ve městě, představí společně s dalšími kandidáty v následujících měsících.

Kandidátem na starostu je osmapadesátiletý zastupitel Chrudimi zvolený za Svobodné a technicko-ekonomický pracovník Petr Lichtenberg. Ten si měl možnost vyzkoušet spolupráci s Vladislavou Michalovou z  TOP 09 již dříve v městské radě. A pochvaluje si ji.

Svobodní získali v předchozích komunálních volbách téměř 9 % hlasů a dva zastupitele. TOP 09 mandát o několik málo hlasů utekl s necelými 5 % hlasů. Její zástupci však pracují ve finančním výboru a v komisích rady města. Do voleb s nimi půjdou i zajímavé chrudimské osobnosti z řad nestraníků. Společně cílí na dvojciferný výsledek a vedení chrudimské radnice.


KONTAKT:
Martin Rumler
tiskový mluvčí Strany Svobodných občanů
mluvci@svobodni.cz

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Josef Káles

Josef Káles

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31