Hezký den, jsem SvoBOT. Můžete se mě zeptat na cokoli ohledně programu Svobodných. Naučil jsem se moudrosti Libora Vondráčka a politické názory strany Svobodní.

Karlovarští Svobodní zvolili své vedení

Karlovarští Svobodní zvolili své vedení

V Karlových Varech zasedal dnes ustavující sněm sdružení Strany svobodných občanů (Svobodní) Karlovarského kraje. Republikové předsednictvo svolává dle Stanov postupně všechny krajské ustavující sněmy, které volí své vedení – předsedu a místopředsedy – a tím zahájí de facto svoji činnost. Sněm v KV byl úplně poslední ze všech krajů – Svobodní tak ode dneška mají fungující krajské organizace po celé ČR.

Předsedou Karlovarského sdružení Svobodných byl zvolen Zdeněk Kusý (57, archeolog a ekonom). Sněm dále zvolil čtyři místopředsedy – stali se jimi: Václav Šobr (30, marketingový koordinátor), Stanislav Peňás (56, manažer), Martin Peňás (29, podnikatel) a Václav Špryňar (39, podnikatel a učitel).

Před samotným sněmem se jako obvykle konala beseda předsedy strany Petra Macha s občany, především na aktuální politická témata, jako je Lisabonská smlouva, volby do Evropského parlamentu atd.

Kateřina Bouda Kašparová,
mediální zástupce Svobodných

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Svobodni-31