Vondráček: Zdražení kvůli Bruselu. Babiš souhlasí. Varujte přátele, zastavme to!

Vondráček: Zdražení kvůli Bruselu. Babiš souhlasí. Varujte přátele, zastavme to!

„Andrej Babiš (ANO) mohl smést ze stolu Evropský Green Deal a neudělal to. A teď si Češi, Moravané a Slezané pořádně připlatí za energie. Pojďme to jednou provždy zarazit,“ žádá předseda Svobodných Libor Vondráček se vší důrazností. A nabízí cestu.

Předseda Svobodných Libor Vondráček ve shodě s ekonomem Lukášem Kovandou tvrdí, že peněženky českých spotřebitelů pořádně provětrá zrychlující se inflace. Ta překročila už 4 procenta a Kovanda upozorňuje, že na takto rychle rostoucí inflaci mají velký podíl také rychle rostoucí ceny energií.

A tady Libor Vondráček udeřil na šéfa hnutí ANO a stávajícího premiéra Andreje Babiše, který jako premiér členské země EU mohl zarazit plán na zezelenání evropské ekonomiky, který je známý pod označením Green Deal.

„Připomínáme, že to byl Andrej Babiš, který v EU Green Deal odsouhlasil! Bez jeho hlasu by tento návrh zkrátka neprošel. Máme právo veta. I tak se ale nesmíme vzdát. Pořád je šance po volbách celý projekt odmítnout, stejně jako zvyšování daní! K tomu ale potřebujeme co nejvyšší volební zisk v podzimních volbách. Pojďte nám v tom pomoct,“ požádal Vondráček.

„Hlas pro Trikolora Svobodní Soukromníci je hlasem proti zvyšování daní a proti Zelenému údělu, který bude vytahovat peníze z nás všech. Z mnoha průzkumů bohužel vyplývá, že lidé o existenci EGD v drtivé většině nic neví. Politikům se daří tuto šílenost a její dopady před lidmi úspěšně tajit. Proto je důležité informovat. Varujte před tím vaše známé, kamarády a rodinu, ať se o tom, co se chystá, dozví co nejvíce lidí. Spolu to po volbách pořád ještě můžeme zastavit,“ zdůraznil předseda Svobodných.

Libor Vondráček, předseda Svobodných

Zdroj: Parlamentní listy

Zaujal Vás článek? Podpořte jej a autora pár Satoshi. Předem dík...

Mgr. Libor Vondráček

Mgr. Libor Vondráček

právník a předseda Svobodných

Novinky

Oblíbené štítky

Svobodni-31